reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

MTV Unplugged x Ørganek w sylwestra w Canal+ [wideo]

dodano: 2023-12-05 14:10 | aktualizacja: 2023-12-05 17:11
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

MTV Unplugged Organek W ramach kolejnej, 15. już edycji MTV Unplugged, na scenie kultowej muzycznej serii pojawił się rockowy zespół Ørganek. Gwiazdy wystąpiły „bez prądu” przed publicznością i kamerami. Zapis tego koncertu będzie można obejrzeć w sylwestra na kanale CANAL+ Premium i usłudze streamingowej CANAL+ online.

CANAL+/Paramount
MTV Unplugged Organek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gęsta, teatralna atmosfera, humor przeplatany charakterystyczną liryką, zawadiacką stylizacją oraz energią zespołu Ørganek przeniosły publiczność wprost do Bohemy Paryża lat 40. Był taniec, śpiew i wspaniała zabawa!
 

- Zaproszenie do udziału w cyklu MTV Unplugged to wyjątkowa okazja do świętowania dekady działalności zespołu. Wyłączenie prądu wcale nie wyklucza dobrej zabawy i mocnych wzruszeń, wprost przeciwnie, słuchacz jest w stanie dotknąć istoty muzyki naszego zespołu. Najbardziej jesteśmy dumni z nowych aranży, takich z pogranicza stylów, jazz, muzyka literacka, rock, manouché, trochę jest w tym jakiegoś kabaretu, może burleski - mamy nasze lata dwudzieste. Plus moda, teatr, nic tylko otwierać butelki z szampanem, grać i tańczyć do rana.

- mówi Tomasz Organek, lider zespołu.

Singlem promującym koncert oraz płytę, która wychodzi 19 stycznia 2024 r. nakładem Mystic Production, został utwór „Ultimo”, którego można posłuchać poniżej:
 

Ørganek to założony w 2013 r. przez Tomasza Organka zespół rockowy, którego skład tworzą basista Adam Staszewski, perkusista Robert Markiewicz oraz klawiszowiec Tomasz Lewandowski. Do tej pory wydali cztery płyty, z czego dwie - „Głupi” i „Czarna Madonna” - pokryły się platyną.

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów pełnych niepowtarzalnej, muzycznej energii, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Dzięki temu publiczność może na nowo odkryć hity, które zaprowadziły ich idoli na szczyty list przebojów. Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska, Lady Pank czy Margaret.

Koncert MTV Unplugged x Ørganek powstał przy współpracy CANAL+ z Paramount.

Koncert zespołu Ørganek z serii MTV Unplugged będzie już dostępny od 31 grudnia w CANAL+ online i o godz. 22:30 w CANAL+ Premium.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...