reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 5.12.2023

dodano: 2023-12-04 12:53 | aktualizacja: 2023-12-05 11:52
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Fortuna Pucharu Polski: Jagiellonia Białystok - Warta Poznań. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport. Chrobry Głogów i Górnik Zabrze grają w Lidze Europejskiej EHF - transmisje w Eurosporcie 1.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

01:30 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: NBA In-Season Tournament: 
Milwaukee Bucks - New York Knicks

04:00 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: NBA In-Season Tournament: 
Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
 
Eleven Sports 1

18:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
FC Kaiserslautern - 1. FC Nürnberg
Komentarz: Julian Kowalski, Adrian Gątarek

20:45 Piłka nożna: DFB Pokal:
Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
Komentarz: Eryk Szpruch, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 2

18:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
1. FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: DFB Pokal:
FC 08 Homburg - FC St. Pauli
Komentarz: Dominik Guziak, Rafał Wyrzykowski
 
Eleven Sports 4

18:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
1. FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: DFB Pokal:
FC 08 Homburg - FC St. Pauli
Komentarz: Dominik Guziak, Rafał Wyrzykowski

 
Eurosport 1

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: 
MOL Tatabanya KC - Chrobry Głogów

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: 
Górnik Zabrze - TSV Hannover-Burgdorf
 
Polsat Sport Premium 1

16:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Eczacibasi Dynavit Stambuł - Marica Płowdiw

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzyń CEV:
A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz MTV Stuttgart
 
Polsat Sport Premium 2

18:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Anadolu Efes Stambuł - Panathinaikos Ateny

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Partizan Belgrad - AS Monaco
 
Polsat Sport Premium 3

19:45 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Rapperswil-Jona Lakers - Vitkovice Ridera


 
Polsat Sport Premium 4

19:45 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Geneve-Servette - Vaxjo Lakers


 
Polsat Sport Premium 5

19:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Volero Le Cannet - CS Volei Alba Blaj


 
Polsat Sport Premium 6

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
SS Lazio - Genoa CFC


 
Polsat Sport

18:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

21:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
 
Polsat Sport Extra

15:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE GiEK Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki

18:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice

21:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
 
Polsat Sport Fight

19:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
Skelleftea AIK - Farjestad Karlstad


 
Polsat Sport News

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
ŁKS Commercecon Łódź - SC Prometey Dnipro

20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
WKS Śląsk Wrocław - Mincidelice JL Bourg en Bresse
 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Radomlje - NK Celje

 
TVP Sport

17:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy na krótkim basenie:
Dzień 1
Komentarz: Szymon Borczuch, Tomasz Pąchalski

19:00 Piłka nożna kobiet: Liga Narodów UEFA: 
Polska - Grecja
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

22:00 (2. połowa) Piłka nożna: Coppa del Rey: 
RCD Espanyol - Real Valladolid
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Dominik Piechota
 
Viaplay

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Serbia - Chile
Komentarz: Grzegorz Chodkowski

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chiny - Senegal

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Dania - Rumunia
Komentarz: Piotr Chłystek, Robert Lis

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Szwecja - Chorwacja
Komentarz: Tomasz Górski

20:30 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton - Burnley
Komentarz: Wojciech Piela, Michał Gutka

20:30 Piłka nożna: Premier League:
Luton Town - Arsenal FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - New York Rangers

01:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Detroit Red Wings

01:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - San Jose Sharks

02:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Nashville Predators

03:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Minnesota Wild

03:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Anaheim Ducks

04:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - New Jersey Devils


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...