reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rusza „Podcast Eurosportu” na YouTubie [wideo]

dodano: 2023-11-22 21:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Podcast Eurosportu TVN Warner Bros. Discovery W środę, 22 listopada na kanale Eurosportu na YouTubie zadebiutował nowy format – „Podcast Eurosportu”. W nowej serii widzowie zobaczą długie wywiady ze znanymi postaciami świata sportu i mediów. W pierwszym odcinku podcastu gościem Piotra Karpińskiego był Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego i legenda skoków narciarskich.

TVN Warner Bros. Discovery
Podcast Eurosportu TVN Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adam Małysz to jeden z najbardziej znanych polskich sportowców. „Orzeł z Wisły” cztery razy zdobył Kryształową Kulę, wygrał 39 konkursów Pucharu Świata, zdobył pięć tytułów mistrza świata i cztery medale olimpijskie. To dzięki niemu skoki narciarskie zdobyły w Polsce ogromną popularność. Od ubiegłego roku Małysz jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego.

W rozmowie z Piotrem Karpińskim jeden z najwybitniejszych polskich sportowców opowiada o skokach, pracy w roli prezesa PZN i krytyce, z którą się w związku z nią spotyka, rozwoju polskich sportów zimowych, życiu osobistym, a także… o swoim przepisie na ogórki małosolne, książkach Remigiusza Mroza i filmach science-fiction.
 

W kolejnych tygodniach na YouTubie Eurosportu publikowane będą następne odcinki podcastu. Zobaczymy w nich rozmowy z Dawidem Myśliwcem, twórcą i prowadzącym kanał youtube’owy „Uwaga! Naukowy Bełkot”, a także z Mariuszem Czerkawskim, byłym graczem NHL i jednym z najlepszych polskich hokeistów na lodzie w historii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...