reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Behawiorysta” na kanałach TVN i ITVN

dodano: 2023-10-16 15:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN Player „Behawiorysta” Robert Więckiewicz i Krystian Pesta W poniedziałek, 16 października br. o godz. 21:35 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Behawiorysta”, produkcji Player Original, której producentem jest TVN (Warner Bros. Discovery), producentem wykonawczym Aktiv Media, a wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). Dotychczas serial ten był dostępny dla użytkowników serwisu VOD Player. Serial emitować będzie również ITVN (TVN International). Występują Maria Sobocińska, Anna Próchniak, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Krystian Pesta i Robert Więckiewicz.

TVN Player „Behawiorysta” Robert Więckiewicz i Krystian Pesta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Behawiorysta” - serial na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza, zadebiutuje na antenach TVN i ITVN (TVN International). W roli Gerarda Edlinga - tytułowego behawiorysty, który posiada niezwykłą umiejętnością bezbłędnej interpretacji mowy ciała - występuje Robert Więckiewicz. Czy we współczesnym świecie, gdzie granica między tym co realne, a wirtualne zaciera się, Gerard będzie w stanie „przeczytać” wytrawnego zabójcę, schowanego za ekranem komputera?

Gerard Edling (w tej roli Robert Więckiewicz) to stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki - nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem, Horst Zeiger (Krystian Pesta) - wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów.

Gerard Edling to persona non grata w opolskich organach ścigania. Jednak, ze względu na umiejętność interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca. Mężczyzna wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian. Pod ogromną presją czasu, Edling stara się odkryć motywację porywacza i go przechytrzyć. Niestety, okazuje się, że trafił na równego sobie przeciwnika. Przestępca wydaje się doskonale znać sztuczki Gerarda, potrafi przewidzieć każdy jego ruch. Dodatkowo wykorzystując potęgę Internetu, zaczyna realizować swój misterny plan.

Świat online stał się integralną częścią codziennego życia. Użytkownicy sieci intensywnie lajkują, szerują, udostępniają, czatują. Zakupy, praca, nauka, a nawet relacje i emocje - wszystko jest „na kliknięcie”. Jak się okazuje, dla Horsta, również decyzja o życiu lub śmierci innych. Internet w jego rękach to narzędzie do precyzyjnego planowania zbrodni i manipulowania ludźmi. Zeiger organizuje swoiste igrzyska śmierci i zaprasza wszystkich do wirtualnego uczestnictwa w krwawym show. Wybór ofiary pozostawia widzom, bezpiecznie schowanym za ekranami swoich komputerów. Czy organom ścigania oraz Gerardowi uda się zapobiec morderstwom? A może, w erze wszechobecnego WiFi, przestarzałe policyjne procedury i długo trwające formalności staną na drodze do uratowania kolejnych ofiar?

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Maria Sobocińska, Anna Próchniak, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha i Krystian Pesta.

Akcja „Behawiorysty” rozgrywa się w Opolu, tu też powstawała część zdjęć do serialu.

Producentem serialu z ramienia TVN jest Tomasz Cichoń, producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Serial jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne w VOD w Polsce tylko w Playerze (więcej tutaj).
 
Krystian Pesta i Robert Więckiewicz w serialu „Behawiorysta”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Krystian Pesta i Robert Więckiewicz w serialu „Behawiorysta”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Behawiorysta” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 16 października 2023 roku) o godz. 21:35 w TVN. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...