Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich
(więcej tutaj), memoriał Józefa Gajewskiego
(więcej tutaj), Tauron Liga
(więcej tutaj), siatkówka plażowa
(więcej tutaj), koszykówka 3x3 - mistrzostwa świata U23 koszykarek w Lublinie
(więcej tutaj), Orlen Basket Liga
(więcej tutaj), Lega Basket Serie A
(więcej tutaj), Orlen Superliga Mężczyzn
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Cinch Premiership
(więcej tutaj), Roshn Saudi League
(więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Liga Portugal Betclic
(więcej tutaj), LaLiga EA Sports
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), National Football League (NFL)
(więcej tutaj), rugby - Puchar Świata
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), Babilon MMA
(więcej tutaj), tenis ziemny
(więcej tutaj), golf - Alfred Dunhill Links Championship
(więcej tutaj i tutaj), pływanie
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Samsung Galaxy Ultraliga
(więcej tutaj) i League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
7 października (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
5:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Tunezja - Finlandia, Polsat Sport News
5:55
MMA: KSW53, Polsat Sport Fight
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
6:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
6:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Meksyk - Bułgaria, Polsat Sport
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
7:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
8:00 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
8:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Stany Zjednoczone Ameryki - Serbia, Polsat Sport News
9:00 (Polsat Sport), 9:25 (TVP Sport) i 9:40 (TVP1)
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Holandia - Polska, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport
9:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
9:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
10:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
10:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
11:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
12:00
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Chiny - Argentyna, Polsat Sport
12:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
12:15
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Japonia - Słowenia, Polsat Sport Premium 1
12:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
12:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
13:00
golf, Alfred Dunhill Links Championship: 3. dzień, Polsat Sport News
13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
13:55
piłka nożna, LaLiga EA Sports: Cadiz CF Kadyks - Girona FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1
14:05 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
14:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
14:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
14:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Brazylia - Iran, Polsat Sport
14:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Rzeszów, Polsat Box Go
14:55
rugby, Puchar Świata we Francji: Walia - Gruzja, Polsat Sport Premium 1
14:55
piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
16:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
16:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
16:55
piłka nożna, Roshn Saudi League: Al Akhdoud Najran - Al Hilal Saudi FC Rijad, Polsat Sport Premium 3
16:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Metz - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
17:00
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Tlaxcali: Liliana Fernandez i Paula Soria - Jagoda Gruszczyńska Aleksandra Wachowicz, Polsat Sport Fight
17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1
17:20
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Znicz Pruszków, Polsat Sport Extra
17:20
koszykówka, Orlen Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News
17:20
golf, Alfred Dunhill Links Championship: 3. dzień, Polsat Sport Premium 1
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1
17:40
rugby, Puchar Świata we Francji: Anglia - Samoa, Polsat Sport Premium 2
17:55
pływanie, Puchar Świata w Berlinie: 2. dzień, Eleven Sports 3
18:00
siatkówka, memoriał Józefa Gajewskiego: Ślepsk Malow Suwałki - Enea Czarni Radom, Polsat Sport Premium 1
18:20
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Włochy - Kuba, Polsat Sport
19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat)
MMA: Babilon MMA 40 w Wieliczce, Super Polsat i Polsat Sport Fight
19:00
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Tlaxcali: Remi Bassereau i Julien Lyneel - Bartosz Łosiak i Michał Bryl, Polsat Sport Premium 4
19:00
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Tlaxcali: Chaim Schalke i Tri Bourne - Piotr Kantor i Jakub Zdybek, Polsat Sport Premium 5
19:10 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 2
19:15 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
19:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:55
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Płock - Arka Gdynia, Polsat Sport Premium 2
20:00
piłka nożna, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
20:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
20:25
koszykówka, Lega Basket Serie A: Nutribullet Treviso Basket - Germani Brescia, Polsat Sport Premium 6
20:30
siatkówka, memoriał Józefa Gajewskiego: Bogdanka LUK Lublin - Trefl Gdańsk, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1
20:30
e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games
20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
20:55
rugby, Puchar Świata we Francji: Irlandia - Szkocja, Polsat Sport News
20:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5
21:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 3
21:25
piłka nożna, Liga Portugal Betclic: GD Estoril Praia - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3
21:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Ukraina - Czechy, Polsat Sport
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00
MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport Extra
23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:10 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2
23:15 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
Noc z 7 na 8 października (z soboty na niedzielę)
0:00
MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport
0:00 koszykówka 3x3, mistrzostwa świata U23 koszykarek w Lublinie: „Srebrne dziewczyny. MŚ U-23 w koszykówce 3x3” - reportaż, Polsat Sport Extra
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
0:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 3
0:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00
e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games
1:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
1:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
3:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
9 października (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat
5:00 Magazyn, TV4
5:00 Magazyn, TV6
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
5:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Turcja - Tunezja, Polsat Sport News
6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
6:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Argentyna - Holandia, Polsat Sport
7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
7:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
8:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
8:45 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
8:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Słowenia - Serbia, Polsat Sport Premium 1
9:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
9:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Kanada - Meksyk, Polsat Sport
10:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
10:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra
11:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:55
koszykówka, Lega Basket Serie A: Gevi Napoli Basket - Pallacanestro Olimpia Milano, Polsat Sport Fight
12:00 (Polsat Sport), 13:00 (TVP Sport) i 13:10 (TVP1)
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Chiny - Polska, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport
12:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1
12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4
12:15
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Japonia - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport Premium 1
12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go
12:25
piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
12:30
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Motor Lublin - Miedź Legnica, Polsat Sport Extra
12:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News
12:30
golf, Alfred Dunhill Links Championship: 4. dzień, Polsat Sport Premium 2
12:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
12:55
rugby, Puchar Świata we Francji: Japonia - Argentyna, Polsat Sport Premium 4
12:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Le Havre AC Hawr, Eleven Sports 2
13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat
13:55
piłka nożna, LaLiga EA Sports: Villarreal CF - UD Las Palmas, Eleven Sports 3
14:25
piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar, Polsat Sport Fight
14:30
tenis ziemny, turniej ATP w Szanghaju: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News
14:30 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games
14:30
piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1
14:45
siatkówka, Tauron Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Box Go
14:50
piłka ręczna, Orlen Superliga Mężczyzn: Górnik Zabrze - Energa Wybrzeże Gdańsk, Polsat Sport Extra
14:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Hradec Kralove - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1
14:55
piłka nożna, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Brazylia - Włochy, Polsat Sport
17:00
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Tlaxcali: Nicolas Capogrosso i Tomas Capogrosso - Bartosz Łosiak i Michał Bryl, Polsat Sport News
17:00
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Tlaxcali: Bethania Almanzar i Julibeth Payano - Jagoda Gruszczyńska i Aleksandra Wachowicz, Polsat Sport Premium 5
17:00
piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1
17:00
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport
17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
17:20
koszykówka, Orlen Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
17:30
siatkówka, Tauron Liga: ITA Tools Stal Mielec - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Box Go
17:40
rugby, Puchar Świata we Francji: Tonga - Rumunia, Polsat Sport Premium 3
17:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Polonia Warszawa, Polsat Sport Premium 2
17:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica, Polsat Box Go
17:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 6
17:55
pływanie, Puchar Świata w Berlinie: 3. dzień, Eleven Sports 3
18:00
siatkówka, memoriał Józefa Gajewskiego: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1
18:00
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Tlaxcali: Nils Ehlers i Clemens Wickler - Piotr Kantor i Jakub Zdybek, Polsat Sport Fight
18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
18:20
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Iran - Kuba, Polsat Sport
18:25
piłka nożna, LaLiga EA Sports: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 4
18:30 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games
18:55
futbol amerykański, National Football League (NFL): Miami Dolphins - New York Giants, Polsat Sport Fight
19:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
19:45
siatkówka, Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - Moya Radomka Radom, Polsat Box Go
20:00
piłka nożna, LaLiga EA Sports: Granada CF Grenada - FC Barcelona, Eleven Sports 1
20:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 3
20:15 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 2
20:30
siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Akademia Tarnów - #VolleyWrocław, Polsat Sport Extra
20:30
siatkówka, memoriał Józefa Gajewskiego: finał, Polsat Sport Premium 1
20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
20:40
piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2
20:40
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2
20:55
rugby, Puchar Świata we Francji: Fidżi - Portugalia, Polsat Sport News
20:55
piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - Botafogo FR Rio de Janeiro, Polsat Sport Premium 2
21:25
piłka nożna, Liga Portugal Betclic: Sporting CP Lizbona - FC Arouca, Eleven Sports 4
21:50
siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Ukraina - Niemcy, Polsat Sport
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:20
futbol amerykański, National Football League (NFL): Minnesota Vikings - Kansas City Chiefs, Polsat Sport Fight
23:00
piłka nożna, Eredivisie: Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1
23:00
piłka nożna, Cinch Premiership: St. Mirren FC Paisley - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2
23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:25
piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Athletico Paranaense Kurytyba - Red Bull Bragantino Bragança Paulista, Polsat Sport Extra
23:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 8 na 9 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:15 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 1
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:00
piłka nożna, Eredivisie: PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1
1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
2:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
3:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
4:35
MMA: KSW54, Polsat Sport Fight
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.