Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy
(więcej tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Formuła 2
(więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe
(więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie
(więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
19 listopada (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:50
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny solistek, Polsat Sport
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News
7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:45 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: ceremonia dekoracji, Polsat Sport
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
8:50
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: taniec dowolny, Polsat Sport
9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
10:25 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: ceremonia dekoracji, Polsat Sport
11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
11:00
Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
11:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:30
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 1. półfinał gry podwójnej, Polsat Sport Extra
11:30
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny solistów, Polsat Sport
12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
13:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
13:15
Formuła 2, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 1. wyścig, Polsat Sport News
13:30 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: ceremonia dekoracji, Polsat Sport
13:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
14:00
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
14:00
Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
14:45
siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk, Polsat Sport
14:45
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: 2. dzień, Polsat Sport News
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News
16:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
17:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
17:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport
17:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
17:50
mecz towarzyski piłkarzy: Turcja - Czechy, Polsat Sport Premium 1
18:00
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 2. półfinał gry podwójnej, Polsat Sport News
18:00
siatkówka, SuperLega: Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna, Polsat Sport Premium 2
18:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
19:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
gala bokserska Queensberry Promotions w Telford, Polsat Sport Fight
20:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:30
siatkówka, PlusLiga: GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport
21:00
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
21:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00
MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport News
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 19 na 20 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00
MMA: KSW58, Polsat Sport Fight
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
2:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
2:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
3:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
4:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20 listopada (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
5:20
łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo: pokazy mistrzów, Polsat Sport
5:25 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
5:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:35 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
9:10 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
9:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
9:55
Formuła 2, Grand Prix Abu Zabi: 2. wyścig, Polsat Sport Extra
10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:05 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
10:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
11:20 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
11:25 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:55
Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: parada kierowców, Eleven Sports 1
12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6
12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3
12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go
12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:55 (Eleven Sports 1) i 13:50 (Polsat)
Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1
13:20
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: pokazy mistrzów, Polsat Sport News
13:30
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: 3. dzień, Polsat Sport Extra
13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:45
siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa, Polsat Sport
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:00
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: finał gry podwójnej, Polsat Sport Extra
16:00
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: 3. dzień, Polsat Sport News
16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
16:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
16:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News
16:30
siatkówka, SuperLega: Sir Safety Susa Perugia - Itas Trentino, Polsat Sport News
17:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: Trefl Sopot - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
siatkówka, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin, Polsat Sport
17:45 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
18:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
19:00
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
19:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
20:30
siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Barkom Każany Lwów, Polsat Sport
20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:40
mecz towarzyski piłkarzy: Austria - Włochy, Polsat Sport News
21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra
22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 20 na 21 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
0:40
MMA: KSW42, Polsat Sport Fight
1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
2:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
3:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
3:20 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight
4:00
e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games
4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.