reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Konflikt Lanet z grupami medialnymi

dodano: 2021-03-21 10:51
autor: RO | źródło: detector.media

Lanet Ukraiński operator kablowy Lanet jest gotowy do zmiany modelu biznesowego, jeżeli nie uda mu się dojść do porozumienia z czołowymi grupami medialnymi w kraju. Właściciel Lanet, Wiktor Mazur, uważa, że StarLightMedia i Media Group Ukraine są w kartelu i wywierają presję na jego firmę, grożąc zaprzestaniem współpracy.

lanet.ua
Lanet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W marcu tego roku StarLightMedia i Media Group Ukraine ogłosiły wypowiedzenie umowy z dostawcą Lanet bez podania przyczyny zakończenia współpracy.

Myślę, że to spisek kartelu i presja na Lanet. Grupy medialne postawiły nam ultimatum, że podnoszą ceny o 30% i że są gotowe do wznowienia współpracy na takich warunkach. Nasza firma nie może pozwolić na taki szantaż, ponieważ nie ma do tego podstaw. Przecież przez wiele lat wywiązywaliśmy się ze wszystkich zobowiązań wynikających z umowy i nie mieliśmy żadnych roszczeń ze strony grup medialnych

- powiedział Wiktor Mazur w komentarzu dla detector.media.


Jak podają źródła dla portalu detector.media, kampania reklamowa Lanet pod hasłem "Lutowy GIG" wywołała niezadowolenie grup medialnych. Nowi abonenci za 33 hrywien miesięcznie do końca wiosny mogą korzystać z ulg internetowych i mieć dostęp do ponad 150 kanałów telewizyjnych online w serwisie Lanet.TV.

Zauważmy, że jesienią 2020 r. grupy medialne ustaliły stopień inflacji na 2021 rok dla dostawców na 30% i zażądały, aby koszt najtańszego pakietu dla abonentów wzrósł do 99 hrywien.

Lanet to jeden z największych dostawców Internetu i telewizji kablowej na Ukrainie, obsługujący ponad 250 tys. abonentów. Posiada też własną platformę internetową Lanet.TV.

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...