reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

eRosary - elektroniczny smart różaniec już w Polsce [wideo]

dodano: 2019-11-07 11:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Acer/satkurier.pl

eRosary Zaledwie dwa tygodnie wystarczyły, aby nowy gadżet Stolicy Apostolskiej zawitał do polskiej sprzedaży. ClickToPray eRosary, czyli elektroniczny różaniec, którego powstanie zainicjował Papież Franciszek, jest dostępny w Acer Store. Produkt to nie tylko gadżet pomocny przy modlitwie, ale również smart opaska monitorująca nasze codzienne aktywności.

eRosary


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ClickToPray eRosary to elektroniczny smart różaniec
Urządzenie wzorowane jest na popularnych opaskach fitnessowych - główną jego część stanowi krzyż skrywający elektronikę, wokół którego znajduje się 10 obsydianowych koralików. Gadżet jest kompatybilny z aplikacją ClickToPray (na iOS i Androida, w 3 językach - włoskim, hiszpańskim i angielskim, brak polskiego), która wspiera wiernych w modlitwie. Zarówno powstanie eRóżańca, jak i samego smart oprogramowania zostało zainicjowane przez papieża Franciszka.

Gadżet dla wiernych i aktywnych
eRosary może być używany do modlitwy w trzech opcjach działania: standardowej, kontemplacyjnej oraz tematycznej. Oprócz tego, podążając za swoim smart przeznaczeniem, opaska posiada również fit funkcje, jak liczenie kroków czy ustalanie dziennych celów aktywności fizycznej.

Rozpoczęcie modlitwy przy użyciu eRosary jest aktywowane za pomocą wykonania znaku krzyża. Producent różańca zapewnia jego odporność na wodę i pył (IP67), a także 4-dniowy czas działania urządzenia na pełnym ładowaniu. W zestawie znajduje się bezprzewodowa stacja ładowania, która napełni akumulatory naszego urządzenia w zaledwie 2,5 godziny.

Specyfikacja techniczna
Urządzenie łączy się ze smartfonem przez użyciu Bluetooth 5.0. Ma zbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 15 mAh. Wymiary: 27 mm x 6,6 mm.

Cena i dostępność
ClickToPray eRosary jest dostępny w internetowym sklepie Acer Store w cenie 449 zł.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...