reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Türksat Teledünya z kanałami FilmBox i VOD

dodano: 2015-10-06 14:06
autor: Mateusz Brzęczek | źródło: parabola.cz

Turksat kablo 6 kanałów od grupy SPI International zostało włączonych do oferty największego operatora telewizji kablowej w Turcji - Türksat/Teledünya. Oferta obejmuje stacje telewizyjne - Filmbox (kanał filmowy), Filmbox Arthouse (kanał filmowy), Fightbox (kanał sportowy), Fast&FunBox (kanał sportowy), DocuBox (kanał dokumentalny) i międzynarodowy kanał muzyczny 360TuneBox.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszystkie te stacje będą nadawane po turecku, z napisami bądź z lektorem. Filmbox, Filmbox Arthouse i DocuBox będą nadawane z napisami tureckimi. 360TuneBox, który zaprezentuje szeroki wybór wideoklipów największych i najsławniejszych artystów muzycznych z całego świata, będzie nadawany w oryginalnej wersji.

Oprócz nowych kanałów operator kablowy Türksat/Teledünya zaoferuje również dostęp do Filmbox Live oraz multiscreen VOD ze streamingiem na żywo i dostępem do ogromnej biblioteki filmowej VOD.

źródło: parabola.cz


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...