reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Volia z krymskotatarskim kanałem ATR

dodano: 2015-07-05 10:40 | aktualizacja: 2015-07-05 10:46
autor: Rafał Olchowik | źródło: sat-expert.com

Volia.jpg 1 lipca 2015 roku krymskotatarski kanał ATR został udostępniony abonentom największego, ukraińskiego operatora usług telekomunikacyjnych Volia. Kanał mogą oglądać wszyscy - zarówno klienci telewizji analogowej, jak cyfrowej i interaktywnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ATR to pierwszy niezależny kanał uruchomiony z myślą o Tatarach Krymskich. Lwią część ramówki zajmują własne produkcje – od informacji, raportów, po programy poznawcze, rozrywkowe, muzyczne i dziecięce. Jest to kanał o charakterze rodzinnym, to znaczy każdy widz znajdzie w nim coś dla siebie.

Od 17 czerwca br. ATR można ponownie odbierać w satelitarnym przekazie FTA. Kanał nadaje z Astra 4A (4,8°E), tp. B30 (12,284 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK). Obok ATR, nadaje też dziecięcy Lale tego samego nadawcy. Więcej o wznowieniu emisji pisaliśmy w newsie Krymskotatarski kanał ATR wznawia emisję z Kijowa.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...