reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

75 HotSpotów od Sat Film we Włocławku

dodano: 2015-07-03 05:02
autor: studiolitek | źródło: satfilm.pl

SatFilm Sat Film sztuka Łączenia logo 2015 Operator kablowy Sat Film z Włocławka 1 lipca 2015 roku uruchomił 75 Hot Spotów na terenie Włocławka w ramach projektu HotSport City. Aby skorzystać z usługi wystarczy zalogować się w e-BOA i pobrać kod dostępu, tak jak to ma miejsce w HotSpot Busach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla Abonentów Internetu i usług mobilnych Sat Film-u dostęp jest bezpłatny. Zasięg każdego z nadajników to około 100-150 metrów. Dostęp do p2p jest zablokowany, tak jak ma to miejsce w HotSport Bus. Lokalizację punktów z nadajnikami można znaleźć na stronie mapa.satfilm.pl. Całość kosztów związanych z uruchomieniem nowych punków dostępowych poniósł Sat Film.

Warto dodać że parę dni wcześniej Sat Film uruchomił usługę bezprzewodowego dostępu do Internetu w oznaczonych autobusach komunikacji miejskiej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. we Włocławku (więcej informacji).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...