reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

75 HotSpotów od Sat Film we Włocławku

dodano: 2015-07-03 05:02
autor: studiolitek | źródło: satfilm.pl

SatFilm Sat Film sztuka Łączenia logo 2015 Operator kablowy Sat Film z Włocławka 1 lipca 2015 roku uruchomił 75 Hot Spotów na terenie Włocławka w ramach projektu HotSport City. Aby skorzystać z usługi wystarczy zalogować się w e-BOA i pobrać kod dostępu, tak jak to ma miejsce w HotSpot Busach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla Abonentów Internetu i usług mobilnych Sat Film-u dostęp jest bezpłatny. Zasięg każdego z nadajników to około 100-150 metrów. Dostęp do p2p jest zablokowany, tak jak ma to miejsce w HotSport Bus. Lokalizację punktów z nadajnikami można znaleźć na stronie mapa.satfilm.pl. Całość kosztów związanych z uruchomieniem nowych punków dostępowych poniósł Sat Film.

Warto dodać że parę dni wcześniej Sat Film uruchomił usługę bezprzewodowego dostępu do Internetu w oznaczonych autobusach komunikacji miejskiej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. we Włocławku (więcej informacji).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...