reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

UPC z odznaką za zasługi dla gospodarki Polski

dodano: 2015-07-01 04:29
autor: studiolitek | źródło: newsroom.upc.pl

UPC Logo z napisem po lewej Wicepremier Janusz Piechociński odznaczył UPC Polska w uznaniu zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość miała miejsce w poniedziałek 29 czerwca 2015 roku w siedzibie Ministerstwa Gospodarki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wręczona Odznaka Honorowa za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej i Dyplom to docenienie wkładu UPC Polska w rozwój gospodarki.

Od początku działalności na polskim rynku UPC Polska tworzy solidne podstawy do rozwoju cyfrowej gospodarki i dobrobytu Polski. Dzięki wielomilionowym inwestycjom w rozwój szerokopasmowej infrastruktury i cyfrowych usług, sieć może zaoferować dostęp do Internetu o szybkości nawet do 250 Mb/s (300 Mb/s dla biznesu) dla ponad 2,7 mln gospodarstw domowych w ponad 140 miastach, przyczyniając się tym samym znacząco do realizacji celów Europejskiej Agendy Cyfrowej.

Będąc liderem rynku innowacyjnych usług cyfrowych: telewizji, szerokopasmowego internetu i telefonii, w kilkunastu miastach w całej Polsce UPC Polska zatrudnia także w sumie 1700 pracowników, a także tysiące podwykonawców i współpracowników. Jako część Liberty Global, największej międzynarodowej firmy świadczącej usługi kablowe, sieć prezentuje najlepsze praktyki w zarządzaniu, a także najwyższe, w tym etyczne, standardy prowadzenia biznesu.

UPC Polska jest również aktywnym podmiotem w sferze public policy - jako firma zaangażowana społecznie działa na rzecz polskiej przedsiębiorczości, rozwoju umiejętności cyfrowych oraz z walki z wykluczeniem cyfrowym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...