reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Analogowa TV kablowa w Niemczech do końca 2018

dodano: 2015-06-10 13:32 | aktualizacja: 2015-06-11 12:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ANGA COM

Niemcy Stowarzyszenie niemieckich operatorów kablowych ANGA spodziewa się, że wymagania dotyczące zakończenia dystrybucji analogowej telewizji w niemieckich sieciach kablowych zostaną spełnione do końca 2018 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prognoza ta jest oparta na założeniu, że warunki dla wyłączenia analogu, które zostały omówione między operatorami sieci, nadawcami, regulatorami i branżą mieszkaniową, zostaną spełnione na poziomie ogólnokrajowym w 2018 roku. Odnosi się to w szczególności do odpowiedniego poziomu dostępności telewizji cyfrowej, która jest już oferowana przez wszystkie sieci kablowe.

Na koniec 2014 roku ponad 70% klientów sieci kablowych w Niemczech odbierało cyfrowe kanały telewizyjne, czyli o ponad 22 proc. więcej w porównaniu z rokiem poprzednim. Oczekuje się, że w 2018 roku wskaźnik ten wyniesie 90 proc.

Wszystko wskazuje na to, że wymogi dla płynnego przejścia zostaną spełnione do końca 2018 roku. Klienci kablowi mogą dziś łatwo przejść na cyfrowy odbiór, który jest lepszy w każdym aspekcie. Wielu klientów nadal ogląda telewizję analogową, bo po prostu o tym nie wie

- powiedział prezes ANGA, Thomas Braun.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...