reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraiński operator Volia opuszcza Krym

dodano: 2014-06-10 21:47 | aktualizacja: 2014-06-10 22:55
autor: Rafał Olchowik | źródło: mediasat.info

Volia.jpg Wiodący na Ukrainie operator telekomunikacyjny Volia zakończy świadczenie usług na terytorium Autonomicznej Republiki Krymu. Nastąpi to już 1 lipca 2014 roku. Przypomnijmy, że niedawno informowano, że operator wprowadzi na Krymie płatność tylko w rosyjskiej walucie (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator uznał, że działa niezgodnie z ukraińskim prawem, zobowiązującym go do retransmisji krajowych stacji telewizyjnych. Volia na terenie Krymu nie może rozpowszechniać żadnych ukraińskich kanałów. Ponadto, ma duże problemy z przyjmowaniem opłat w rublach. W wielu oddziałach jest to niemożliwe. Dlatego Volia z dniem 1 lipca 2014 roku opuści terytorium Krymu, a jego miejsce zajmie rosyjska firma Systemy telekomunikacyjne. Firma ma kontynuować działalność bez znacznych zmian w objętości usług, jak i cenach. Firma do sprzedaży usług może tymczasowo używać marki Volia.

Volia zapewnia na Ukrainie szereg nowoczesnych usług telekomunikacyjnych - cyfrowa telewizja kablowa, szybki Internet, video na życzenie czy telefonia internetowa (VoIP).

strona internetowa volia.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...