reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ukraiński operator Volia opuszcza Krym

dodano: 2014-06-10 21:47 | aktualizacja: 2014-06-10 22:55
autor: Rafał Olchowik | źródło: mediasat.info

Volia.jpg Wiodący na Ukrainie operator telekomunikacyjny Volia zakończy świadczenie usług na terytorium Autonomicznej Republiki Krymu. Nastąpi to już 1 lipca 2014 roku. Przypomnijmy, że niedawno informowano, że operator wprowadzi na Krymie płatność tylko w rosyjskiej walucie (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator uznał, że działa niezgodnie z ukraińskim prawem, zobowiązującym go do retransmisji krajowych stacji telewizyjnych. Volia na terenie Krymu nie może rozpowszechniać żadnych ukraińskich kanałów. Ponadto, ma duże problemy z przyjmowaniem opłat w rublach. W wielu oddziałach jest to niemożliwe. Dlatego Volia z dniem 1 lipca 2014 roku opuści terytorium Krymu, a jego miejsce zajmie rosyjska firma Systemy telekomunikacyjne. Firma ma kontynuować działalność bez znacznych zmian w objętości usług, jak i cenach. Firma do sprzedaży usług może tymczasowo używać marki Volia.

Volia zapewnia na Ukrainie szereg nowoczesnych usług telekomunikacyjnych - cyfrowa telewizja kablowa, szybki Internet, video na życzenie czy telefonia internetowa (VoIP).

strona internetowa volia.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...