reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

150 tysięcy nowych abonentów Sky Italia

dodano: 2003-09-04 23:26 | aktualizacja: 2003-09-04 23:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: Digital-sat

sky_italia_mini_sk1.jpg Aż 150 tysięcy nowych abonentów w ciągu jednego miesiąca -licząc od oficjalnego startu do 2 września - pozyskała nowa włoska platforma cyfrowa Sky Italia. Obliczenia wykazują, że jeśli liczyć abonament 55 euro miesięcznie za pełny pakiet Sky Italia, to Włosi wpłacili niezłą sumkę - 7 mln euro.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsze dane i to w miesiącu sierpniu, kiedy Włosi tradycyjnie spędzają na urlopach, jest wyjątkowo rekordowy dla Sky Italia. Jeśli zaś do końca roku utrzymają się takie tendencje, to okaże się, że Rupert Murdoch odkupując Telepiu od Vivendi właśnie teraz zarobi na Sky Italii fortunę!

Na razie wiadomo, że z 2,3 miliona abonentów obu połączonych platform Telepiu i Stream dopiero połowa została abonentami Sky Italia. Abonentów Sky Italia jest więc na razie tylko 1,2 miliona ze wzrostem miesięcznym na poziomie min. 150 tysięcy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...