reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi CeBIT 2014 w Hannowerze

dodano: 2014-03-04 16:44 | aktualizacja: 2014-03-04 17:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CeBIT/satkurier.pl

Cebit W dniach od 10 do 14 marca 2014 roku w Hanowerze w Niemczech odbędą się międzynarodowe targi informatyczne CeBIT 2014. Tegoroczna edycja targów jest poświęcona idei datability, czyli możliwości korzystania z dużej ilości danych w sposób zrównoważony i odpowiedzialny. Ministerstwo Gospodarki i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do odwiedzenia polskiego stoiska E48 w hali 5.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród prelegentów na CeBIT znajdą się między innymi Steve Wozniak - współzałożyciel Apple, Jimmy Wales - współzałożyciel Wikipedii, Eugene Kaspersky - prezes i dyrektor generalny Kaspersky Lab, Lars Fjeldsoe-Nielsen z Mobile Dropbox, Boris Wolter z PayPal i Stefan Zilch ze Spotify. Zobacz pełną listę prelegentów. Z kolei główne obszary tematyczne konferencji są następujące: datability, media społecznościowe, mobilność, cloud computing, zaufanie i bezpieczeństwo.

W 2013 roku Polska była strategicznym partnerem CeBIT - promowano potencjał polskiego sektora ICT, a także najbardziej atrakcyjne regiony turystyczne i inwestycyjne w Polsce. W tym roku krajem partnerskim jest Wielka Brytania z blisko 150 stoiskami.

Celem udziału Polski w tegorocznej edycji targów CeBIT w Hanowerze jest promowanie potencjału polskiego sektora ICT na arenie międzynarodowej. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Ministerstwem Gospodarki odpowiada za polskie stoisko narodowe, którego powierzchnia wynosi 504 m kw. Będzie ono wykorzystywane przez przedstawicieli regionów i instytucji otoczenia biznesowego z sektora IT w celu zaprezentowania oferty technologii informatycznych oraz dystrybucji materiałów informacyjnych i promocyjnych firm z danego regionu. Stoisko nr 48 będzie również wyposażone w studio telewizyjne web.gov.pl, które umożliwi śledzenie najważniejszych wydarzeń na targach.

Zobacz listę polskich wystawców na CeBIT 2014


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...