reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky News wzorem dla SkyTg24

dodano: 2003-07-07 12:32 | aktualizacja: 2003-07-07 13:30
autor: Janusz Sulisz | źródło:

skynews_logo_sk.jpg Połączona z Telepiu i Stream, włoska platforma Sky Italia Ruperta Murdocha zamierza nadawać całodobowy kanał informacyjny SkyTg24, a wzorem dla niego mają być sukcesy Fox News w USA i Sky News w Europie. SkyTg24 będzie dostępny już tego lata w podstawowym pakiecie PrimoSky.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky Italia, włoski pakiet cyfrowy, który w 80 procentach należy do News Corp. potwierdził, że pod koniec lata rozpocznie nadawanie 24-godzinnego programu informacyjnego SkyTg24. Kanał będzie korzystał z tych samych źródeł informacji, co Sky News i Fox News. Na jego antenie pojawią się włoskie i międzynarodowe informacje oraz talk show.

Sky Italia już podpisało trzy letni kontrakt z Fact Based Communications (FBC), by zabezpieczyć źródła informacji dla nowo powstałego kanału SkyTg24. Dzięki porozumieniu z FBC będzie produkował dziewięć codziennych i weekendowych programów informacyjnych i rozrywkowych, włącznie z The Alan Friedman Show. Będą też półgodzinne informacje biznesowe Miaeconomia produkowane dla News Corp. SkyTg24 będzie dostępny w podstawowym pakiecie PrimoSky.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...