reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Love znów nadaje

dodano: 2013-12-06 19:12 | aktualizacja: 2013-12-07 03:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Profil Love na portalu Facebook/satkurier.pl

Love - Potwierdzamy, sygnał jest już dystrybuowany. Telewizja Love powinna więc już niebawem powrócić na państwa ekrany. „Love is in the air" pomimo wielu przeciwności! - poinformował nadawca na profilu telewizji Love na portalu społecznościowym Facebook. - Sygnał został już dostarczony (UPC Polska - red.), lecz nadal jest testowany, ponieważ jest on przekazywany niekonwencjonalnie i wymaga to nieco więcej czasu - dodano.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Love ma powrócić do ofert sieci kablowych. Wciąż jednak nie wiadomo, czy znajdzie się też ponownie w Cyfrowym Polsacie (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż 20 listopada 2013 roku kanał dość niespodziewanie wycofany został z oferty Cyfrowego Polsatu (więcej tutaj i tutaj). Skutkowało to również brakiem dostępu do stacji w sieciach kablowych (Elwico, Echostar Studio, Inea, Multimedia Polska, Tesat, Toya, UPC Polska, w tym była Aster) (więcej tutaj). Nadawca zapowiadał, że mimo tych problemów wznowi emisję (więcej tutaj).

Telewizja Love rozpoczęła nadawanie 20 maja 2013 roku (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Powstała z przekształcenia kanału Wedding TV Polska (więcej tutaj). - Love to telewizja dla wszystkich którzy kochają, chcą być kochani, szukają miłości a także napotykają na swojej miłosnej ścieżce wiele przeszkód i zawirowań. Telewizja Love to miłość, plotki, rozrywka, rozmowy na trudne tematy, wzruszenia i muzyka łącząca wszystkie pokolenia - informuje nadawca.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama