reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BLOG: nc+ MIX tańszy niż abonament?

dodano: 2013-10-28 13:01 | aktualizacja: 2013-10-28 17:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

nc+ mix logo Z matematyki zawsze byłem dobry, czyli liczyć umiem i niby nikt nie może mnie zaskoczyć w rachunkach, ale jeden z pomysłowych klientów pokazał mi na przykładzie nc+ MIX, że Polak potrafi i liczyć, i kombinować. Całkiem sprytnie wymyślił, że można legalnie i naprawdę tanio oglądać kanały Premium z oferty CANAL+ platformy nc+, w tym 40 kanałów HD, nie mając żadnej umowy, a do tego korzystać z jednego z lepszych dekoderów dedykowanych, jakie wyprodukowano na polski rynek. To możliwe - sprawdź jak!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wystarczy skorzystać z oferty nc+ MIX 1m z dekoderem ADB 5800S na własność. Taki dekoder (tzw. biały nbox) kosztuje 99 zł, podczas gdy podobny czarny nbox z dyskiem 250 GB kosztuje już 199 zł. O ile dotąd doskonale sprzedawał się wyłącznie dekoder z dyskiem, bo trafiał w Polsce i Niemczech do tzw. sharingu, to ten biały nbox już niekoniecznie miał wzięcie.

I nie pomoże, że to oglądanie na własnym dekoderze HD, że jest dostęp do 112 kanałów, w tym 40 w HD. Po miesiącu oglądania jest wybór dowolnego pakietu z oferty nc+ (od 29 zł/mc) oraz elastyczna umowa na czas nieokreślony (z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia). Można dobrać HBO, Filmbox - takie „wolnoć Tomku w swoim domku” i nic...I tu pojawia się Polak - kombinator! A trzeba pamiętać, że oferta jest oparta o istotną zachętę: 1 miesiąc pakietu COMFORT+, UNIVERSE+ i CANAL+ na start! Niby nic takiego wielkiego, bo po miesiącu korzystania z oferty nc+ MIX, klient może wybrać jeden z pakietów: COMFORT+, UNIVERSE+, SILVER+ lub PLATINUM+. Wtedy trzeba podpisać umowę na czas nieokreślony z 1-miesięcznym wypowiedzeniem lub roczną umowę z rabatem 10 zł/mc.

I Polak wymyślił, że kupi sobie 12 dekoderów z oferty nc+ MIX 1m, płacąc w hurcie 80 zł (a nie 99 zł w detalu), bo wielu sprzedawców ugotowało się z tymi dekoderami, to chętnie się taniej pozbędą. I gdzie tu biznes? Ano jest, bo mądry Polak co miesiąc aktywuje SMS-em jeden dekoder i ogląda do oporu pełny pakiet CANAL+, włącznie ze sportowymi CANAL+ Sport HD/CANAL+ Family/nSport HD, gdzie nadawane są wszystkie najlepsze rozgrywki lig piłkarskich - Liga Mistrzów, Liga Europejska, Ekstraklasa, Premier League, Ligue 1, Primera Division i Serie A. Są też transmisje żużlowe i LM piłkarzy ręcznych. Do tego jest też Eurosport 2 HD z Bundesligą - żyć nie umierać dla kibica sportowego i to w jakości HD.

No dobrze, ale co po miesiącu zrobić z takim „zużytym” dekoderem? Też nie ma problemu, bo biorąc pod uwagę, że dekoder nie ma już 1 miesiąca promocji nc+ MIX, dekoder jest sprzedawany na allegro za 40-50 zł. I tak wychodzi się do przodu, bo zamiast płacić na umowę 99 zł za pakiet CANAL+ Platinum, gdzie są wszystkie wymienione kanały sportowe (braknie CANAL+ Film/Film 2, które są w Platinum), to „Polak potrafi” zapłacił tylko 80 zł minus 40 zł, czyli tylko 40 zł. Jeśli sprzeda dekoder za 50 lub 60 zł (zawsze trafi się ktoś, kto kupi drożej) to miesięczny abonament będzie kosztował tylko 20 lub 30 zł.

Przypomnijmy, że to cena za kanały sportowe Premium i to bez żadnej umowy z platformą. Normalnie nie do uwierzenia, że to możliwe, pod warunkiem, że ma się pieniądze, czas i chęć takiego kombinowania. Ja nie miałbym czasu, ale skoro są tacy, którzy lubią dla sportu bawić się w nielegalny sharing, to czemu nie pobawić się z 12 dekoderami nc+ MIX 1m (można i więcej kupić!) w legalne i tańsze oglądanie kanałów Premium od nc+? I bądź tu dobry z matematyki...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Janusz Sulisz


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...