reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Karty ITV Digital w Holandii

dodano: 2003-05-09 14:26 | aktualizacja: 2003-05-09 14:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: Broadband TV news

canal_digitaal_nl.gif Karty kodowe brytyjskiej platformy naziemnej ITV Digital, która już nie istnieje, bo zbankrutowała pokazały się w Holandii, jako część nowych kart dla pakietu satelitarnego Canal Digitaal. Nowa karta ma logo Canal Digitaal drukowane na cienkim papierze, który można usunąć. Pod spodem ukaże się nadrukowane logo ITV Digital.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najprawdopodobniej, karty te zostały początkowo przygotowane dla ITV Digital (w Seca-Mediaguard), angielskiego operatora naziemnej telewizji cyfrowej, które zamówił je jeszcze w zeszłym roku. Nowe karty Canal Digitaal są efektem walki z piractwem i prawdopodobnie pomogłyby w przetrwaniu również angielskiego pakietu, który nie potrafił sobie poradzić z tym problemem.

Rok po tym, gdy grupa Canal+ zaczęła wymieniać karty, problem z piractwem został, jak narazie skutecznie powstrzymany. Pakiety we Włoszech, Polsce i Hiszpanii po wymianie kart donoszą o znacznym wzroście abonentów i zwiększonym zainteresowaniu serwisami PPV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...