reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-09 - 2021-12-10

Polsat Boxing Night: Walka Włodarczyk - Sosnowski?

dodano: 2013-08-10 16:22 | aktualizacja: 2013-08-10 17:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Przegląd Sportowy

logo polsat Prawdopodobnie w przyszłym roku może dojść do kolejnego bokserskiego pojedynku, który może porwać kibiców - walki pomiędzy Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem i Albertem Sosnowskim - informuje „Przegląd Sportowy”. W przyszłym roku bowiem telewizja Polsat chce zorganizować w Łodzi dwie kolejne gale bokserskie Polsat Boxing Night - 22 lutego i 18 października. W obu walczyć mają ze sobą Polacy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Walka Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka i Alberta Sosnowskiego to na razie propozycja, ale całkiem realna. Pod uwagę brane są również inne konfiguracje.

- Walki między Polakami bardzo mnie interesują. Pytań ciśnie się na usta sporo. W tym przypadku najpierw Włodarczyk musi się zdecydować, czy chce przejść do wagi ciężkiej? Poza tym, musimy się zastanowić co z Adamkiem, Masternakiem i konfiguracjami typu Zimnoch - Szpilka? - powiedział „Przeglądowi Sportowemu” Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.

Przypomnijmy, iż organizowane dotąd gale Polsat Boxing Night, z pojedynkami m.in. Andrzeja Gołoty z Tomaszem Adamkiem (więcej tutaj) i Przemysławem Saletą (więcej tutaj), budziły ogromne, sportowe (i nie tylko) emocje. Czy tak będzie i tym razem? Przekonamy się wkrótce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...