reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-09 - 2021-12-10

Polsat: Walka Adamek - Guinn tylko u nas, nie w TVP

dodano: 2013-08-02 20:33 | aktualizacja: 2013-08-05 10:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: polsatsport.pl

logo polsat - Sobotnie starcie Tomasza Adamka z Dominickiem Guinnem w Uncasville może pokazać tylko Polsat. Żadna inna stacja nie ma do niego praw - poinformował Pat English, prawnik grupy Main Events, która jest właścicielem praw telewizyjnych do walk „Górala". Informację tę potwierdza promotor Adamka - Ziggy Rozalski. - TVP nie może tego pokazać - powiedział Rozalski.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisję gali Polsat Sport (Polsat Sport HD) przeprowadzi w nocy z 3 na 4 sierpnia 2013 roku. - Dzisiaj wieczorem TVP nieoczekiwanie poinformowała, że... również pokaże galę - pisze polsatsport.pl. Informacja jest bezpodstawna, bo wyłączne prawa do tej gali ma Telewizja Polsat.

- Na jakiej więc zasadzie TVP chciałaby pokazać walkę Adamka? - pyta polsatsport.pl. Marcin Karda, redaktor prowadzący Sekretariat programowy ds. audycji sportowych TVP, stwierdził, że nie może udzielać informacji na ten temat.

- Być może TVP po prostu nie wiedziała o tym, że prawa do transmisji walki Adamka ma tylko Polsat - powiedział Piotr Pykel, zastępca dyrektora ds. sportu w Polsacie.

- Dobre obyczaje teoretycznie powinny dawać nadzieje na skonsultowanie takiej sprawy. Nic takiego nie nastąpiło. Jest nam trochę przykro. Tak czy inaczej walka Adamka będzie w Polsacie - dodał Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Polsacie.

Studio w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD przed galą rozpocznie się o godzinie 3.30 w nocy z soboty na niedzielę (z 3 na 4 sierpnia 2013 roku). Poprowadzi je Mateusz Borek, którego gośćmi będą Krzysztof Zimnoch oraz Janusz Pindera - komentator i ekspert Polsatu Sport.

Powtórka gali Adamek - Guinn w niedzielę, 4 sierpnia 2013 roku o 9:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD oraz o 9:45 w Polsacie i Polsacie HD.

Przypomnijmy, iż według pierwszych zapowiedzi (z 19 lipca br.) walka Adamek - Guinn miała zostać pokazana na antenach Polsatu (więcej tutaj). 2 sierpnia br. Telewizja Polska poinformowała natomiast, iż pojedynek zobaczymy w TVP2, TVP2 HD i TVP Sport (więcej tutaj).

Aktualizacja:

TVP poinformowało w sobotę, 3 sierpnia ok. godz. 9:00, że wycofuje informację prasową dotyczącą walki Tomasz Adamka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...