reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał erotyczny od Marc Dorcel

dodano: 2013-07-10 11:32 | aktualizacja: 2013-07-10 11:48
autor: Anita Dąbek | źródło: broadbandtvnews

Erotica TV Firma Marc Dorcel, specjalizująca się w rozrywce dla dorosłych, uruchomiła trzeci kanał telewizyjny. Erotica TV nadaje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, oferując erotykę typu soft. Jest przeznaczony dla szerokiej publiczności w Europie, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Erotica TV dołącza do Dorcel TV i Dorcel XXX i jest już udostępniana przez tureckiego operatora D-Smart w pakiecie Xtra.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wypowiadając się na temat startu, Gregory Dorcel, dyrektor generalny Marc Dorcel, powiedział: - Erotyka oczywiście staje się rozrywką cenioną przez wiele kobiet i mężczyzn. Oczekiwania widzów względem tego rodzaju programów są ogromne: Marc Dorcel musi więc po raz kolejny udowodnić, że treści sexy mogą być wysokiej jakości i cenne dla społeczeństwa.

I dodał: - Marc Dorcel jest zawsze bardzo zaniepokojony tworzeniem oryginalnych kanałów telewizyjnych i nowymi liniami redakcyjnymi; przez rozwijanie tego nowego kanału telewizyjnego, zamierzamy rozszerzyć jakość treści „made by” Dorcel i zróżnicować dzisiejszy rynek kanałów erotycznych soft w Europie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...