reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjski EuroNews w Canal Satellite

dodano: 2003-03-07 07:35 | aktualizacja: 2003-03-07 07:38
autor: Piotr Witkowski | źródło:

Canal Satellite Od środy rosyjska wersja językowa kanału informacyjnego EuroNews jest dostępna także dla abonentów francuskiego pakietu cyfrowego Canal Satellite. Po sukcesie, jaki stacja odniosła w Rosji, jej nadawca zdecydował się zaoferować ją rosyjskojęzycznym abonentom platformy. EuroNews po rosyjsku pojawi się również we francuskich w sieciach kablowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Canal Satellite jest pierwszym operatorem cyfrowym, który da rosyjskiej społeczności mieszkającej we Francji kanał w ich rodzimym języku. W ciągu kilku najbliższych tygodni, EuroNews po rosyjsku pojawi się w największych francuskich sieciach kablowych. Oznaczać to będzie, iż kanał EuroNews po rosyjsku dotrze do 4 mln gospodarstw domowych – powiedział David Lowen, szef zarządzający EuroNews.

Dotychczas EuroNews oferowany był w ramach platformy Canal Satellite w czterech wersjach językowych: francuskiej, angielskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Obecnie ponad 2 mln abonentów tej platformy zyskają dostęp do rosyjskiej wersji językowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...