reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drugiej analizy fuzji w Hiszpanii nie będzie

dodano: 2003-02-25 22:28 | aktualizacja: 2003-02-25 22:35
autor: Anna Sulisz | źródło: Euromedia/FT

via_csespana_logo_sk Komisja Europejska (The European Commission) zaprzeczyła doniesieniom Financial Times, iż zamierza ponownie przeanalizować sprawę połączenia płatnych pakietów cyfrowych w Hiszpanii - Via Digital i Canal Satelite Digital.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FT doniósł, że połączenie może nie dojść do skutku, bowiem niektóre z punkty umowy połączeniowej zostały tak zmienione, że pakiet po fuzji zaakceptowanej jeszcze w zeszłym roku, może stać się monopolistą w dziedzinie cyfrowej telewizji w Hiszpanii.

Jeśli umowa miałaby być zbadana ponownie, to przedstawiciele Komisji Europejskiej potrzebowali by conajmiej miesiąca, aby zadecydować, czy pewne punkty umowy powinny zostać zmienione.

Jeśli zaś Komisja znalazła by takie punkty w umowie, to dochodzenie trwałoby cztery miesiące, a Komisja prawdopodobnie zwróciłaby się do obu firm o dalsze informacje nt. połączenia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...