reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VIPtv przechodzi na HD

dodano: 2013-05-17 14:37 | aktualizacja: 2013-05-17 15:18
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: ProFan

VIP TV Logo 23 maja nadawca erotycznej oferty VIPtv szykuje dla widzów niespodziankę. Wszyscy klienci dysponujący mocniejszymi łączami internetowymi będą mogli oglądać całą ofertę filmową w wysokiej rozdzielczości. Filmy będą nadawane do widzów z jakością do 6 Mbit/s. Zmiana nie spowoduje żadnych przerw w emisji, zmodyfikowana zostanie oferta kanałów, ale bez różnicy w ilości filmów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Coraz więcej gospodarstw domowych ma zapewniony szerokopasmowy dostęp do Internetu, o coraz wyższych prędkościach, nawet osiągających 100 Mbit/s. Jednocześnie postępuje proces wymiany starych, kineskopowych telewizorów, na nowe, LCD z płaskim ekranem i pełną rozdzielczością HD.

Odbiorcy coraz częściej domagają się oglądania zawartości w HD, a treści emitowane w SD przestają być atrakcyjne. W takim samym stopniu dotyczy to rozrywki dla dorosłych.

VIPtv wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, przekształca obecną ofertę bukietu kanałów SD, w nowy pakiet kanałów dla dorosłych, nadawany w rozdzielczości HD.

Dodatkowo pojawi się, słynny z przekazów na żywo kanał Sexysat (znany z emisji z satelity Astra 1 - 19,2°E).

W tabeli poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kiedy nastąpi zmiana? Przełączenie z SD na HD nastąpi 23 maja 2013r.
Czy proces przełączenia spowoduje przerwę w nadawaniu? Nie, ciągłość nadawania zostanie zachowana, a przejście z SD na HD nie spowoduje żadnych przerw, ani konieczności wprowadzenie przez użytkownika żadnych zmian w ustawieniach.
Czy odbiorcy będą mieli trudności w odbiorze sygnału HD na posiadanym dekoderze? Nie, wszystkie dekodery są zgodne z normą HD. Użytkownicy, którzy maja ograniczoną prędkość pobierania danych z Internetu poniżej 2,5 Mbit/s, będą w dalszym ciągu odbierać filmy w rozdzielczości SD. Odbiorcy posiadający dostęp do Internetu z wyższymi prędkościami, będą automatycznie odbierać filmy w profilu dla rozdzielczości HD. W zależności od możliwości lokalnej sieci, prędkości pobierania będą zawierać się w przedziale od 2,5 Mbit/s do 6 Mbit/s
Jak wiele kanałów będzie oferowanych po przełączeniu Nowa oferta będzie zawierać 40 kanałów tematycznych w HD.
Czy platforma VIPtv będzie w dalszym ciągu oferować treści dla dorosłych w podziale tematycznym? Tak, to jest główna zaleta VIPtv. Większość z 40 kanałów to niszowe treści dla dorosłych.
Czy zmiana ilości kanałów z 80 do 40 wpłynie na różnorodności tematyki nadawanych treści? Nie, tylko zduplikowane kanału z rodzaju Straight 2, 3, 4 itd. znikną z pakietu. Jednocześnie pojawi się więcej nowych kanałów o zróżnicowanej tematyce.
Jakie nowe kanały tematyczne pojawią się w ofercie? Będzie to kanały o tematyce określanej jako: Big Asses (duże pupy), Klasyka, „Creampie”, „Gonzo”, „Monster Dicks” (monstrualne członki), „Pov and Uniforms” (klimaty mundurowe).
Jak często będą wymieniane filmy? Każdego tygodnia będzie 20 nowych filmów.
Co się stanie z serwisem VOD? VIPTV zachowa serwis VOD jako integralną część oferty. Każdy nowy film w bibliotece VOD będzie dostępny nieograniczoną ilość razy, bez dodatkowych opłat.
Czy istniejący abonenci będą obciążeni dopłatami do pakietu HD? Nie, nie będzie żadnych dopłat do pakietu HD.
(cena dla nowych abonentów może wzrosnąć do 4%, zależnie od kursu walut)
Jakie są główne korzyści dla dystrybutorów i abonentów? Abonenci, którzy maja warunki do odbioru filmów w profilach HD, skorzystają z zasadniczego polepszenia jakości wideo z SD do HD, a także polepszenia jakości przekazu audio. Drugą korzyścią będzie progresywne uzupełnianie portfolio VOD o nowe i aktualne filmy.
Jaka będzie lista kanałów nowego pakietu w HD? Anal, Asian, BDSM, Big Asses, Bisexual, Black, Black and White, Blow Job, Bondage, Bukkake, Busty, CCTV/Voyeurism, Classics, Creampie, Double DP, Fat, Fetish 1, Fetish 2, Fetish 3, Gang Bang, Gay, Gonzo, Hairy, Latinas, Legal Teens, Lesbian, Milf, Monster Dicks, Old Sluts, Pissing, Pov, Public Sex, Sexysat (Kanał typu „real live show”), Solo, Straight, Strap On, Toys, Transexual, Uniforms, Wrestling.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...