reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+: Porównanie starej i nowej oferty

dodano: 2013-04-12 10:49 | aktualizacja: 2013-04-12 16:43
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Inf. własna

nc+ NOWE W niniejszym artykule dokonujemy porównania oferty dostępnej do tej pory z ofertą dostępną od piątku, 12 kwietnia 2013 roku. Co tak naprawdę się zmieniło? Czy rzeczywiście jest taniej i bardziej elastycznie? Główną zmianą jest dołączenie pakietu MULTI+ zawierającego 7 kanałów tematycznych CANAL+ i nSport HD w prezencie do najtańszego pakietu COMFORT+ kosztującego 39 zł/mc. Do tej pory pakiet MULTI+ dobierany do COMFORT+ kosztował dodatkowo 10 zł/mc. Z kolei usługa nc+GO jest dostępna w prezencie na cały okres trwania umowy do pakietów od CANAL+ SILVER w górę. Zlikwidowano pakiet ALL INCLUSIVE+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet COMFORT+ oferuje 78 kanałów, w tym 25 kanałów HD (do tej pory było to 70 kanałów, w tym 17 kanałów HD - dodano ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD w prezencie na cały okres trwania umowy - czyli na 12 miesięcy lub 18 miesięcy - w zależności od długości umowy; do tej pory ten pakiet kosztował 10 zł/mc), za 39 zł/mc w promocji (59 zł/mc bez promocji). Do wyboru są 2 dekodery: Box+ PVR Ready w cenie 49 zł lub PVR Box+ 250 GB w cenie 149 zł (lub 49 zł plus 10 zł/mc za użytkowanie). Można zamówić też antenę HD w cenie 79 zł z kosztami wysyłki (do tej pory antena była prezencie z wysyłką za 29 zł).

Pakiet UNIVERSE+ oferuje 108 kanałów, w tym 34 kanałów HD, za 59 zł/mc w promocji (89 zł/mc bez promocji). Usunięto dopisek o tym, że abonent otrzymuje do końca kwietnia CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD, CANAL+ Sport HD i CANAL+. W zamian jest dopisek CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD w prezencie do 2 miesięcy (potem opłata wynosi 20 zł/mc). Do wyboru są 3 dekodery: Box+ PVR Ready w cenie 0 zł, PVR Box+ 250 GB w cenie 99 zł (lub 49 zł plus 5 zł/mc za użytkowanie), Turbo Box+ 500 GB w cenie 149 zł (lub 49 zł plus 10 zł/mc za użytkowanie). Można zamówić Multiroom Standard SD w cenie 49 zł od dekodera lub Multiroom Premium HD w cenie 99 zł od dekodera (maks. 5 sztuk dodatkowych dekoderów). Opłata w przypadku usługi Multiroom Standard HD to dodatkowo 15 zł/mc za 1 dodatkowy dekoder i o 10 zł więcej za każdy kolejny. Opłata w przypadku usługi Multiroom Premium HD (z dekoderem HD PVR-ready Multi Room) to dodatkowo 20 zł/mc. Z anteną HD tak samo jak powyżej.

Pakiet premium CANAL+ SILVER obejmuje kanały oferowane w pakiecie UNIVERSE+ oraz CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD (wybrane wydarzenia sportowe i najnowsze premiery filmowe). Daje to 110 kanałów, w tym 36 kanałów HD, w cenie 79 zł/mc w promocji (119 zł/mc bez promocji). Usunięto dopisek, że do końca kwietnia CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD, CANAL+ Sport HD i CANAL+ w prezencie. W zamian niego, jest dopisek o nc+GO w prezencie przez cały okres trwania umowy. Do wyboru są 4 dekodery: Box+ PVR Ready za 0 zł, PVR Box+ 250 GB za 49 zł, Turbo Box+ 500 GB za 149 zł (lub za 49 zł plus 5 zł/mc za użytkowanie), Media Box+ 500 GB za 199 zł (lub 49 zł plus 10 zł/mc za użytkowanie). Zasady dla Multiroom i anteny HD są takie same jak w przypadku pakietu UNIVERSE+.

Pakiet premium CANAL+ GOLD to kanały oferowane w CANAL+ SILVER plus CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD oraz netVOD+ (tvn player, Baby TV, Sport+, Smaczki, Poznaj), VOD+ (Seriale+). Daje to 112 kanałów, w tym 38 kanałów HD, w promocyjnej cenie 99 zł/mc (149 zł/mc bez promocji). Usunięto dopisek, że do końca kwietnia CANAL+ Sport HD i CANAL+ w prezencie. Zamiast niego jest dopisek, że nc+GO w prezencie do końca trwania umowy. Do wyboru są 4 dekodery (ceny i modele takie same jak dla pakietu CANAL+ SILVER). Zasady dla Multiroom i anteny HD są takie same jak w przypadku pakietu UNIVERSE+.

Pakiet premium CANAL+ PLATINUM obejmuje kanały oferowane w CANAL+ GOLD plus CANAL+ i CANAL+ Sport HD oraz VOD+ (CANAL+ VOD, Seriale+, TVP Prapremiery), netVOD+ (tvn player, Baby TV, Sport+, Smaczki, Poznaj) oraz nc+GO do końca trwania umowy w prezencie (do tej pory tylko do końca kwietnia). Daje to 114 kanałów, w tym 40 kanałów HD w promocyjnej cenie 119 zł/mc (179 zł/mc bez promocji). Do wyboru są 2 dekodery: Turbo Box+ 500 GB w cenie 149 zł (lub za 49 zł plus 5 zł/mc za użytkowanie) lub Media Box+ 500 GB w cenie 199 zł (lub 49 zł/mc plus 10 zł/mc za użytkowanie). Opłaty za opcję HBO, Multiroom i antenę są takie same jak dla pakietu  CANAL+ GOLD.

Tego pakietu nie ma już w ofercie:

Pakiet premium ALL INCLUSIVE+ obejmował kanały oferowane w CANAL+ PLATINUM plus opcje HBO (HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD), kanały dla dorosłych (Hustler HD, Blue Hustler, Daring!TV, Redlight HD), Cinemax (Cinemax HD, Cinemax2 HD), Filmbox (Filmbox HD, Fightbox, Filmbox Extra, Filmbox Family, Filmbox Action), History HD, Sundance Channel HD, usługi VOD+ (funVOD HD, Picture Box, TVP Prapremiery, Seriale+, CANAL+ VOD), nc+ GO, Multiroom HD, netVOD+ (tvn player, HBO OD, TVP Najlepsze, Dzieci, 18+, Kino Świat, Baby TV, Sport+, Smaczki, Poznaj, National Geographic Channel HD, Da Vinci Learning). Dawało to 130 kanałów, w tym 50 kanałów HD. Wszystko to w promocyjnej cenie 199 zł/mc (299 zł/mc bez promocji). Opłaty za dekodery, Multiroom (bez opłat miesięcznych) i antenę były takie same jak dla CANAL+ PLATINUM.

Aby skomponować sobie ofertę identyczną jak usunięty pakiet ALL INCLUSIVE+, należy obecnie zapłacić 208,98 zł/mc (według wyliczeń z cennika opcji dodatkowych), a nie 199 zł/mc jak do tej pory, nie licząc już Multiroomu HD, który był gratis w pakiecie ALL INCLUSIVE+ i różnic w netVOD+.

Ceny opcji dodatkowych pozostały bez zmian (można je dobierać od najniższego pakietu):
  • Opcja dodatkowa HBO (HBO HD, HBO2 HD i HBO Comedy HD) kosztuje dodatkowo 25 zł/mc
  • Opcja dodatkowa HBO (HBO HD, HBO2 HD i HBO Comedy HD) plus HBO OD kosztuje dodatkowo 30 zł/mc (tylko od pakietu CANAL+ GOLD w górę)
  • Opcja dodatkowa Noc (Hustler HD, Blue Hustler i Daring!TV) kosztuje dodatkowo 25 zł/mc
  • Opcja dodatkowa Filmbox (Filmbox HD, Filmbox Extra, FightBox, Filmbox Family i Filmbox Action) kosztuje dodatkowo 15 zł/mc
  • Opcja dodatkowa Cinemax (Cinemax HD, Cinemax2 HD) kosztuje dodatkowo 15 zł/mc
  • Opcja dodatkowa Redlight HD kosztuje dodatkowo 15 zł/mc
  • Opcja dodatkowa Sundance HD kosztuje dodatkowo 2,99 zł/mc
  • Opcja dodatkowa History HD kosztuje dodatkowo 1,99 zł/mc


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...