reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zobacz, jak wygląda nowa oferta nc+

dodano: 2013-04-12 08:04 | aktualizacja: 2013-04-12 12:46
autor: Anita Dąbek | źródło: TVN24/rp.pl/inf. własna

nc+ NOWE Platforma nc+ zdecydowała o wprowadzeniu szeregu "radykalnych zmian (...), które wejdą w życie ze skutkiem natychmiastowym i nie wymagają podejmowania (przez klientów-red.) jakichkolwiek działań". Dodatkowo nc+ zapewnia, że "klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r.  i skorzystać ze zmian w ofercie nc+". Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma nc+ wystosowała w dniu 12 kwietnia specjalne oświadczenie do mediów, sygnowane przez zarząd operatora.

Drodzy Abonenci,

Tworząc nową platformę nc+ chcieliśmy dostarczyć Wam i Waszym bliskim rozrywkę na najwyższym poziomie. Zakładaliśmy, że nasza nowa oferta oraz możliwie szybki dostęp do poszerzonych pakietów nc+ najlepiej odpowiedzą na potrzeby naszych klientów.

Reakcja wielu z Państwa uświadomiła nam, że nasze założenia były błędne i rozminęły się z Waszymi oczekiwaniami. Bardzo przepraszamy.

Chcemy jednocześnie zapewnić, że wzięliśmy sobie do serca Wasze sugestie. Ich bezpośrednim efektem jest szereg radykalnych zmian w naszej ofercie, które wchodzą w życie ze skutkiem natychmiastowym i nie wymagają podejmowania przez Was jakichkolwiek działań.

Założenia nowej oferty nc+:

Rezygnujemy z procesu automatycznego przejścia do nc+. Każdy Klient ma czas do końca trwania obecnej umowy na podjęcie decyzji o wyborze docelowego pakietu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Oznacza to, że warunki Państwa umowy pozostają bez zmian, aż do końca jej trwania.

Klienci, którzy dysponowali dostępem do starych kanałów CANAL+ i nPremium HD otrzymują dostęp do całej rodziny 6 nowych programów nc+: CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD na warunkach obecnej umowy.

Klienci platformy n otrzymują dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Planete+ HD, TeleToon/Hyper+ HD na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r.).

Klienci CYFRY+ otrzymują dostęp do kanału nSport HD, zawierającego transmisję m. in. z meczów Ligi Mistrzów UEFA, T-Mobile Ekstraklasy, a także żużlowej ENEA Ekstraligi na warunkach obecnej umowy.

Ponadto proponujemy Państwu:

Dodatkowe opcje, takie jak HBO, Cinemax, Filmbox, Multiroom, nc+ GO oraz usługi VOD, każdy Abonent będzie mógł zamówić za dodatkową opłatą przy dowolnym pakiecie z nowej oferty nc+.

Wszyscy dotychczasowi Abonenci nPremium oraz CANAL+ pasjonujący się rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasy będą mogli wybrać specjalny pakiet „Ekstraklasa” w momencie przedłużenia ich umowy. W ramach tego pakietu uzyskają dostęp do transmisji ze wszystkich meczów Ekstraklasy, a także 20 podstawowych kanałów tv, w cenie ich obecnego abonamentu.

Cenimy lojalność abonentów, którzy są z nami od lat i dołożymy wszelkich starań, żeby oferty składane po zakończeniu obecnych umów możliwie najlepiej odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

Wszystkie Wasze wypowiedzi i komentarze są dla nas niezmiernie ważne. Dzięki nim wiemy, że nasza platforma nie jest Wam obojętna. Głęboko wierzymy, że nasza oferta programowa usatysfakcjonuje Państwa i będą Państwo zadowoleni z decyzji o pozostaniu z nc+.


Dodatkowe informacje (poza oświadczeniem):

Znika pakiet All Inclusive za 199 zł. Nowe oferty pakietowe będą zawierać się w cenach pomiędzy 39 zł, a 119 zł. Do każdego pakietu będzie można dokupywać niezależnie opcje dodatkowe jak HBO, Cinemax, czy Multiroom. Sprzedaż All Inclusive została zatrzymana w trybie natychmiastowym, o czym dystrybutorzy zostali poinformowani komunikatem wieczorem 11 kwietnia.

Migracji do nc+ dokonało już 150 tys. dotychczasowych klientów CYFRY+ i n.

Aktualizacja
Oświadczenie udostępniono także na stronie domowej platformy pod adresem http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/list-do-abonentow. Z oferty na stronie zniknął pakiet All Inclusive.

Zmieniła się lista kanałów niegwarantowanych. W praktyce w najwyższej obecnie dostępnej opcji pakietowej nie są gwarantowane tylko: ESPN America, Discovery Historia i Animal Planet w wersji SD. Na samej liście nie brakuje jednak jednocześnie potknięć (m.in. Orange Sport, TTV, czy Superstacja są oznaczone jako FTA). Sama lista jest bardziej przejrzysta - oznaczenie FTA nie miesza się z kanałami niegwarantowanymi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...