reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sundance HD bez dodatkowych opłat w nc+

dodano: 2013-04-10 11:24 | aktualizacja: 2013-04-11 12:29
autor: Jerzy Kruczek | źródło: inf. wł.

Sundance Channel HD Do końca czerwca 2013 roku opcja Sundance HD jest dostępna od pakietu COMFORT+ wzwyż bez dodatkowych opłat. Dotyczy to zarówno ofert sprzedażowych, jak również ofert migracyjnych platformy nc+. Stacja jest dostępna na liście kanałów platformy na pozycji 57. Opcja dodatkowa Sundance HD standardowo kosztuje dodatkowo 2,99 zł/mc.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sundance Channel realizuje misję wspierania swobody myśli twórczej sformułowaną przez jego założyciela Roberta Redforda. Jest to program telewizyjny dla niezależnie myślących widzów poszukujących czegoś nowego. Odważny, pomysłowy i bezkompromisowy Sundance Channel oferuje widzom różnorodny i ciekawy wybór nagradzanych, niezależnych filmów fabularnych i dokumentalnych. Poza szeroką dystrybucją na terenie Ameryki Północnej Sundance Channel jest dostępny na terenie Europy i Azji. Kanał należy i jest obsługiwany przez spółkę AMC Networks Inc. Sundance Channel jest marką, która cieszy się wysokim uznaniem i przyciąga rzesze widzów na wielu platformach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...