reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

AB Sat zmienia ceny

dodano: 2003-01-30 22:09 | aktualizacja: 2003-01-30 22:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: Telesatellite.com

ab_sat_logo_sk.jpg Francuski platforma AB Sat dostępna z satelity Hot Bird zmienia swoją ofertę. Pakiet AB Numerique za 12 euro zostanie zastąpiony przez nową ofertę o nazwie AB Basique. Jego cena jest niższa, kosztuje tylko 9,90 euro miesięcznie. W pakiecie tym są: AB1, Animaux, Encyclopedia, Fit TV, Toute l’Histoire, Mangas, RFM TV, RTL 9 i Zik.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet AB 2000 zmienia tylko nazwę na AB Thématique i ma kosztować 13 euro miesięcznie. W pakiecie tym są: AB1, AB Moteurs, Animaux, Chasse et Pêche, Encyclopedia, Escales, Fit TV, Toute l’Histoire, Mangas, Musique Classique, RFM-TV, RTL 9, XXL i Zik, plus Action.

Dodatkowo do wyboru można wybrać cztery kanały filmowe: Ciné Box, Ciné Box Comic, Ciné Box FX i Ciné Box Polar. Ten połączony pakiet o nazwie Tout AB jest za 20 euro miesięcznie.

Kanały filmowe w pakiecie AB Ciné kosztują 15 euro miesięcznie. Znajdują sie tam cztery Ciné Box, Ciné Box Comic, Ciné Box FX i Ciné Box Polar plus Action, RTL 9 i erotyczny XXL. Oferta jest dostępna do wyboru albo w systemie Viaccess albo Seca-Mediaguard.

Można też podpisać umowę o abonament AB Basique za 15,90 euro miesięcznie na okres dwóch lat, by stać się właścicielem terminala do odbioru AB Sat (5 lat gwarancji na sprzęt!).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...