reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Mobilna: nowy dekoder T-HD 210

dodano: 2013-03-16 13:01 | aktualizacja: 2013-03-17 21:06
autor: SatExpert | źródło: tvpolsat.info

Cyfrowy Polsat Logo Telewizja Telefon Internet Niespodziewanie, podobnie jak T-HD 200, do sieci sprzedaży trafił nowy dekoder od Cyfrowego Polsatu T-HD 210. Tak jak poprzednik jest on przeznaczony do odbioru kanałów DVB-T oraz usługi TV Mobilnej. Ma to być najtańszy dekoder DVB-T oferowany przez Cyfrowy Polsat. W porównaniu do poprzednika, T-HD 200, usunięto jedno ze złącz USB (z przodu, pozostało tylko z tyłu) oraz zmieniono pilot zdalnego sterowania. Pozostałe cechy pozostają bez zmian.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dekoder T-HD 210, tak jak T-HD 200, nie posiada złącza Ethernet i co za tym idzie nie zapewnia dostępu do usługi interaktywnej ipla. Tą możliwość posiada wyłącznie model T-HD 1000.

Dekoder T-HD 210 - Przód

Dekoder T-HD 210 - Tył

Dekoder T-HD 210 - Pilot


Dekoder można nabyć w cenie 89 zł. W tej cenie oprócz dostępu do niekodowanych kanałów DVB-T klient otrzymuje dodatkowo w prezencie Pakiet Ekstra, czyli 8 kodowanych kanałów TV Mobilnej: Polsat News, Polsat Film, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TVP Seriale, Kino Polska, Comedy Central Polska i Nickelodeon oraz stacje radiowe: Radio Zet, Antyradio, Radio Plus, RMF FM, RMF Maxxx, Radio TOK FM, Radio ROXY FM, Radio Złote Przeboje, Eska Rock, Radio PiN, Radio Bajka, Moje Polskie Radio.

Oferta jest aktywna przez 1 lub 3 miesiące w zależności od tego, czy klient wraz z aktywacją dokona także rejestracji dekodera. Dostęp do kanałów można uruchomić w obecnej ofercie w dowolnym terminie, ale nie później niż do 31 grudnia 2014.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...