reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Więcej czasu przy NTC niż przy satelicie lub kablówce

dodano: 2013-03-05 10:38 | aktualizacja: 2013-03-05 10:55
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP / Puls Biznesu

NTC_popr_niebieskie_www.jpg Według informacji „Pulsu Biznesu”, w styczniu 2013 roku przeciętny widz naziemnej telewizji cyfrowej spędził przed telewizorem 5 godzin i 9 minut. Jest to o 17 proc. więcej niż rok temu i o 30 min więcej niż średnia czasu oglądania dla widzów telewizji kablowej oraz platform satelitarnych. – To cieszy, widać, że rosnąca oferta bezpłatnej telewizji cyfrowej przypadła do gustu Polakom. Rozszerzenia jej o kolejne kanały powinni się obawiać operatorzy kablowi i platformy satelitarne – zaznaczył Dariusz Dąbski, prezes TV Puls.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z kolei widzowie naziemnej telewizji analogowej oglądają kilka dostępnych kanałów o 9 proc. krócej niż rok wcześniej. W styczniu 2013 roku widzowie kanałów cyfrowych oglądali je o ponad 45 minut dłużej niż w przypadku widzów kanałów analogowych. Jest to odpowiednikiem 7 bloków reklamowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Karta ELITE HD 9+ STARS (Viaccess) - 1 rok

Karta Viaccess z abonamentem na 9 kanałów erotycznych: Redlight HD,...

550 zł Więcej...
reklama