reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Mobilna: Polsat Boxing Night w DVB-T

dodano: 2013-02-12 04:10 | aktualizacja: 2013-02-12 10:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/tvnaziemna.cba.pl/Forum Sat Kurier

Polsat Boxing Night Abonenci TV Mobilnej będą mogli obejrzeć walkę bokserską Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą w ramach gali Polsat Boxing Night. Info-TV-FM, hurtowy operator usługi TV Mobilna, rozpoczął już emisję nowego przekazu na multipleksie telewizji mobilnej (MUX 4), na którym zrealizowana zostanie transmisja gali. Będzie to pierwszy przypadek transmisji pay-per-view (PPV) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry nowego przekazu na MUX 4:

ID: Test
PID Video: 257 (MPEG-4/SD)
PID Audio: brak
PID PCR: 257
SID: 111
PID PMT: 256
Provider: Cyfrowy Polsat S.A
Kodowanie: Irdeto 3
LCN: 65

Kanał zgłasza się na pozycji 99 w dekoderach TV Mobilnej.

Na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu pojawiło się ogłoszenie z warunkami dostępu do gali Polsat Boxing Night dla abonentów TV Mobilnej:

Polsat Boxing Night - bez dodatkowych opłat! Kup dekoder DVB-T Cyfrowego Polsatu, a Galę Polsat Boxing Night obejrzysz bez dodatkowych opłat!

Masz już nasz dekoder do naziemnej telewizji cyfrowej i chcesz obejrzeć Galę? Wystarczy, że wykupisz zasilenie zapewniające dostęp do pakietu Ekstra na minimum 3 miesiące lub zapłacisz 3 abonamenty z góry i aktywujesz dostęp.

Oglądaj Galę Polsat Boxing Night bez dodatkowych opłat!

Nie masz dekodera Cyfrowego Polsatu do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej?

Skorzystaj z naszej promocji! Kup dekoder T-HD 1000 w promocji „TV Mobilna - Polsat Boxing Night" w cenie 49 zł, dostępnej w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży. Kanały kodowane Pakietu Ekstra będziesz oglądać nawet 9 miesięcy bez opłat! Od 13 lutego 2013 roku na kanale 99 będzie widoczne potwierdzenie nadania dostępu do walk udostępnianych w ramach Polsat Boxing Night, w tym starcia Gołota - Saleta.

Zapraszamy do Autoryzowanych Punktów Sprzedaży

Masz już dekoder DVB-T Cyfrowego Polsatu?

Też możesz oglądać Polsat Boxing Night bez dodatkowych opłat.

Wystarczy, że:
- jesteś w zasięgu sygnału,
- wykupisz zasilenie zapewniające dostęp do pakietu Ekstra na minimum 3 miesiące (jeśli posiadasz dekoder bez umowy) lub zapłacisz 3 abonamenty z góry (jeśli korzystasz z oferty z umową) i aktywujesz dostęp,
- masz dostępny na dekoderze kanał 99 (kanał powinien być widoczny po zaksięgowaniu opłaty za dostęp do pakietu Ekstra na koncie Cyfrowego Polsatu).

Jak zyskać dostęp?

Jeśli nie widzisz kanału 99, prosimy o wyłączenie dekodera i włączenie go po minimum 5 minutach. Aktualizacja dokona się automatycznie.

Możesz też listę kanałów zaktualizować ręcznie, wciskając w tym celu przycisk MENU na pilocie i wybierając opcję Aktualizacja kanałów.

W przypadku problemów prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta pod numerami:  801 08 08 08; 222 127 222 i 699 00 22 22 (opłata zgodna z taryfą Państwa Operatora).

Od 13 lutego 2013 roku dla Klientów, którzy spełniają warunki Promocji, na kanale 99 będzie widoczne potwierdzenie nadania dostępu do walki.

*Promocja ograniczona terytorialnie do miejsc objętych zasięgiem sygnału. Uwaga - promocja trwa tylko do 21.02.2013 roku do godziny 12:00!

„Bez dodatkowych opłat" oznacza, iż klient nie ponosi opłaty za dostęp do Gali Polsat Boxing Night, a obowiązany jest do opłacenia opłaty za Pakiet Ekstra za 3 okresy rozliczeniowe. Szczegółowe warunki dostępu do Gali Polsat Boxing Night dla klientów z dekoderami DVB-T Cyfrowego Polsatu w Regulaminie „Polsat Boxing Night" dla klientów TV Mobilna z dnia 12 lutego 2013 roku.

Walka dostępna standardowo w usłudze PPV dla abonentów oferty telewizji satelitarnej.


Cyfrowy Polsat opublikował również oficjalny komunikat:

Cyfrowy Polsat przygotował atrakcyjną promocję dla użytkowników dekoderów do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej T-HD 1000 i T-HD 200, którzy będą mogli bez dodatkowych opłat uzyskać dostęp do gali Polsat Boxing Night zaplanowanej na 23 lutego w trójmiejskiej Ergo Arenie. Po 13 latach oczekiwania po raz pierwszy na ringu spotkają się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta – legendarni polscy bokserzy, którzy stoczą ze sobą 10-rundowy pojedynek.

Gala Polsat Boxing Night w usłudze PPV będzie dostępna bez dodatkowych opłat dla osób, które zdecydują się na zakup dekodera T-HD 1000 w specjalnej ofercie za 49 zł (cena za dekoder) wraz z umową na pakiet dodatkowych kanałów kodowanych - Pakiet Ekstra - za 14,90 zł miesięcznie. Klient ma możliwość wyboru umowy na 29 lub 12 miesięcy. W pierwszym przypadku oferta przewiduje 9 miesięcy Pakietu Ekstra w prezencie, w drugim - 4 miesiące zwolnienia z opłat.

Promocja dotyczy także dotychczasowych abonentów posiadających umowę na Pakiet Ekstra oraz dekoder T-HD 1000 – warunkiem uzyskania dostępu do walki Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą jest dokonanie przedpłaty abonamentu na 3 miesiące. Natomiast klienci, którzy zakupili dekoder T-HD 1000 lub T-HD 200 bez umowy (prepaid), będą mogli zobaczyć galę boksu bez dodatkowych opłat po nabyciu doładowania zapewniającego dostęp do Pakietu Ekstra na minimum 3 miesiące.

Gala dostępna jest dla klientów znajdujących się w zasięgu sygnału. Zasięg usługi można sprawdzić na stronie WWW Cyfrowego Polsatu: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tv-mobilna/mapa-zasiegu-tv-mobilna.cp oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży i Call Center operatora. Promocja obowiązuje do 21 lutego 2013 r.

Dekodery DVB-T Cyfrowego Polsatu umożliwiają odbiór bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej, także w jakości HD. Pakiet Ekstra zapewnia natomiast dostęp do 8 dodatkowych kanałów kodowanych – Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra, Polsatu Film, Polsatu News, TVP Seriale, Comedy Central, Nickelodeon i Kino Polska – oraz 12 stacji radiowych. Dekodery po podłączeniu do Internetu zapewniają również dostęp do bezpłatnych treści telewizji internetowej ipla.

Organizowana przez Cyfrowy Polsat gala Polsat Boxing Night, to w sumie aż 9 pojedynków bokserskich. Przed walką wieczoru w trójmiejskiej Ergo Arenie zmierzą się także największe polskie nadzieje wagi ciężkiej: Damian Trzciński i Krzysztof Zimnoch.

Szczegóły oferty można znaleźć w regulaminie promocji „PPV Polsat Boxing Night na dekoderze DVB-T CP”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...