reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Mobilna: T-HD 1000 z nowym softem

dodano: 2012-11-16 14:10 | aktualizacja: 2012-11-16 15:55
autor: Janusz Sulisz | źródło: tvpolsat.info/compusmedia.pl

TV Mobilna NEW Cyfrowy Polsat od 15 listopada rozpoczął proces rozsyłania aktualizacji dla dekoderów T-HD 1000 przeznaczonych do odbioru TV Mobilnej. Nowa wersja jest oznaczona jako 1.28.1.0 i wprowadza istotną zmianę - udostępniono port USB dla użytkowników, co umożliwia nagrywanie programów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktualizacja jest przesyłana na chwilę obecną przez sieć - odbiornik podłączony do Internetu, będąc na czuwaniu wykrywa dostępność nowej wersji, pobiera ją, restartuje się i wraca na czuwanie, więc cały proces może być nawet niewidoczny dla użytkownika.

T-HD 1000: aktualizacja oprogramowania


Oprócz tego powinna pojawić się także możliwość aktualizacji do nowej wersji, będąc w zasięgu sygnału TV Mobilnej, oraz za pomocą pliku, który będzie można pobrać ze strony domowej operatora, ale w momencie publikacji informacji przekaz OTA nie był dostępny (przynajmniej nie w Krakowie), a pliku na stronie cyfrowypolsat.pl nie udało się znaleźć.

T-HD 1000: nowa wersja oprogramowania pomyślnie załadowana


W menu głównym pojawia się dodatkowa opcja Nagrania, a w menu Ustawienia - Dysk USB. Sam dysk nie musi być od Cyfrowego Polsatu, w redakcji udało się uruchomić inny o dużej pojemności. Nie zadziałał mniejszy pendrive (2GB - jest najwyraźniej zbyt mały).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...