reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fightklub - kanał walki w platformie n

dodano: 2012-09-28 13:30 | aktualizacja: 2012-09-28 13:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: n.pl

fightklub_logo_new.jpg Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników sztuk walki kanał SportKlub+ zmienia swoją formułę. Od 1 października w nowej odsłonie jako FightKlub prezentować będzie fascynujące gale, elektryzujące pojedynki i zaciętą sportową rywalizację na najwyższym światowym poziomie. FightKlub to kanał tematyczny poświęcony sztukom walki. Dostępny będzie na platformie n na kanale 118.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


W każdym tygodniu FightKlub emitować będzie co najmniej cztery bieżące gale (dwie z boksu i dwie z MMA). Między innymi imprezy organizowane w USA i Meksyku przez legendarnego boksera Oscara de la Hoyę, który dziś jest jednym z największych promotorów na świecie. Poza tym fascynujące pojedynki z Wielkiej Brytanii, Włoch, Azji i Ameryki Południowej.

 


Oprócz tego prezentować będzie znakomite programy, magazyny i filmy dokumentalne. Na antenie FightKlubu będzie można też obejrzeć wybrane pojedynki archiwalne, w tym pierwsze wielkie starcia w ringu z udziałem późniejszych mistrzów świata i Europy, między innymi: Dariusza Michalczewskiego, Przemysława Salety, Agnieszki Rylik czy Alberta Sosnowskiego.

Ambasadorem FightKlubu został były mistrz Europy w boksie i kick-boxingu Albert Sosnowski, który będzie komentować obie te dyscypliny. W rolę komentatora mieszanych sztuk walk wcieli się Paweł Nastula - legendarny judoka, złoty medalista olimpijski, mistrz świata i Europy.

Z FightKlubem będą współpracować znani dziennikarze i eksperci, m.in. Jan Ciosek, Edward Durda, Robert Małolepszy, Janusz Pindera i Agnieszka Rylik.

Kanał FightKlub dostępny będzie na platformie n na kanale 118, jako nowa odsłona kanału SportKlub+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...