reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma n z nagrodami SAT Kurier Awards 2012

dodano: 2012-09-20 17:29 | aktualizacja: 2012-09-20 17:36
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

n nka W tegorocznej edycji konkursu SAT Kurier Awards 2012 platforma n zwyciężyła aż „potrójnie”. W wyniku głosowania internautów zdobyła nagrody w kategoriach: Najlepszy odbiornik HD, Najlepsze akcesoria oraz Najlepszy dekoder platformy lub tuner CA.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uroczysta gala wręczenia prestiżowych statuetek SAT Kurier Awards 2012 odbyła się 19 września 2012 roku. W tym roku produkty można było zgłaszać w 15 kategoriach. W wyniku internetowego głosowania wybrane zostały po trzy produkty czy usługi w każdej kategorii. Następnie spośród nominowanych wyłoniono zwycięzcę w każdej z kategorii. Aż w trzech triumfowały produkty związane z ofertą platformy n lub n na kartę:

Monsterbox HD z nagrywarką - Najlepszy odbiornik HD

Monsterbox HD to pierwsze urządzenie na polskim rynku, które umożliwia zapisanie nawet około 830 godzin programów w jakości SD (240 godzin w jakości HD). Duży dysk pomieści wszystko, czego tylko może zapragnąć Abonent. Monsterbox z nagrywarką pozwala nagrywać, przewijać, pauzować i ponownie odtwarzać emitowane na żywo programy. Daje także dostęp do wypożyczalni VOD, 400 stacji radiowych, wybranych serwisów internetowych oraz rewelacyjnych gier.

nCAM HD - Najlepsze akcesoria

Moduł nCAM HD, zamontowany bezpośrednio w odbiorniku SAT lub odbiorniku telewizyjnym wyposażonym w tuner satelitarny, otwiera przed Użytkownikiem magiczny świat najlepszej rozrywki, tak prosty w odbiorze. Moduł uwalnia kącik telewizyjny od plątaniny kabli, dodatkowych „pudełek” a obsługa telewizora i modułu odbywa się za pomocą jednego pilota. Dzięki modułowi widz uzyskuje dostęp do 43 (w tym aż 23 w jakości HD) zróżnicowanych kanałów, od informacyjnych, przez sportowe, filmowe, edukacyjne, dla dzieci aż po najlepsze kanały muzyczne i rozrywkowe.

Wprowadzony zaś na rynek przez firmę GLOBO Multimedia dekoder Opticum ITI HD X8 COMBO dedykowany do współpracy z ofertą n na kartę zdobył statuetkę w kategorii Najlepszy dekoder platformy lub tuner CI.

Również w 2012 roku platforma n zebrała najwięcej głosów uczestników prestiżowego konkursu „Ogólnopolski Plebiscyt Popularności Produktów i Marek” i tym samym zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „platformy cyfrowe” i wyprzedziła inne marki dostawców płatnej telewizji. Jako cechy wyróżniające platformę n wśród innych, ankietowani wskazywali zaawansowane rozwiązania technologiczne, a także atrakcyjną treść. Często podkreślanym w sondażach atrybutem była także jakość obsługi klienta.

>>> Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali wręczenia nagród SAT Kurier Awards 2012 <<<


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...