reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niemcy: 48 kanałów HD w Netcologne od 1.09

dodano: 2012-08-28 10:01 | aktualizacja: 2012-08-28 10:31
autor: Rafał Olchowik | źródło: infosat.de

Netcologne.jpeg Od 1 września br. do oferty niemieckiego operatora kablowego Netcologne zostanie wprowadzonych kilka nowych kanałów w wysokiej rozdzielczości, w tym RTL Nitro HD i RTL Living HD. Łącznie abonenci w Kolonii będą mieli do dyspozycji 48 kanałów HDTV. Razem z nowymi stacjami SWR HD, 3sat HD i Kika HD, które od września będzie można oglądać bezpłatnie, Netcologne będzie już oferował wszystkie stacje HD telewizji publicznych ARD i ZDF. W pakiecie bezpłatnym są jeszcze telezakupowe QVC HD i QVC Beauty.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Równolegle zostanie poprawiona oferta płatna. Nowościami będą RTL Living HD, Fox HD, National Geographic HD, Spiegel TV Wissen HD i Bon Gusto.

Będzie też zmiana struktury pakietów. Nowy pakiet 'Unterhaltung' będzie zawierał 12 kanałów z filmami, serialami, dokumentami i bajkami dla dzieci za 9,95 euro miesięcznie. Bardziej ciekawszy pakiet 'Unterhaltung Extra' za 16,95 euro zaoferuje już 26 stacji, w tym 6 w formacie HD (m.in. National Geographic HD i Fox HD).

strona internetowa www.netcologne.de


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...