reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Mobilna w Polsacie - start 1 czerwca?

dodano: 2012-05-28 19:10 | aktualizacja: 2012-06-06 12:24
autor: Łukasz Knapik/Jacek Grzeszczak | źródło: informacja własna/satkurier.pl/forum SK/wirtualnemedia.pl

TV Mobilna Już wkrótce ruszy TV Mobilna Cyfrowego Polsatu. Grupa już rozpoczęła promocję nowej usługi. Podczas IX Sopockiej Nocy Kabaretowej, która odbyła się w ramach festiwalu TOP Trendy, widzowie Polsatu mogli uczestniczyć w konkursie SMS-owym, w którym obok samochodu nagrodą był sprzęt do odbioru TV Mobilnej - „prawdziwej telewizji w domu i poza domem”, jak głosiło hasło pokazywane na antenie Polsatu. - 1 czerwca jest datą, którą, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, chcielibyśmy utrzymać. Proces formalny jest w toku - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Olga Zomer, rzecznik prasowa spółki. - O ofercie i cenach będziemy informować w dniu startu usługi - dodaje Olga Zomer.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto, przy okazji informowania o konkursie, Mateusz Borek, jeden z prowadzących Sopocką Noc Kabaretową, przedstawiał widzom TV Mobilną. Co interesujące, Cyfrowy Polsat nie udostępnił tych urządzeń do komercyjnych i niezależnych testów, a już je promuje w swoich programach na zasadzie autopromocji.Przypomnijmy, iż TV Mobilna będzie dostępna z MUX4 naziemnej telewizji cyfrowej. Odbiór TV Mobilnej będzie możliwy z mobilnego dekodera M-T 5000, a także jego odpowiednika „stacjonarnego” T-HD 1000.

Abonenci uzyskają dostęp do wszystkich bezpłatnych stacji nadających w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV4, TV6, TV Puls, TV Puls 2 - start 19 lipca br., ATM Rozrywka TV, TTV, Polo TV i Eska TV) oraz do kanałów płatnych: 8 stacji telewizyjnych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TVP Seriale, Polsat News, Polsat Film, Kino Polska, Comedy Central i Nickelodeon) i 12 radiowych (obecnie wiadomo, iż będą to Radio PiN, RMF FM, Radio Zet, Radio Złote Przeboje i jeden z kanałów Polskiego Radia), a więc łącznie do około 40 stacji radiowych i telewizyjnych.

Warto odnotować iż w sobotę 26 maja uważni użytkownicy Forum SAT Kuriera zaobserwowali obecność przez moment w sieci w ramach portalu cyfrowypolsat.pl stronę w trakcie budowy mającą docelowo posłużyć do zakupu oferty TV Mobilnej. Nie wiadomo na ile informacje tam zamieszczone były prawdziwe (część tekstów była typową „zaślepką” wstawioną do testów), ale jeśli akurat te cenowe były, to będzie możliwość zakupu oferty z umową lub bez umowy. W pierwszym przypadku koszt miesięcznego abonamentu wyniósłby 19,90 zł, 6 miesięcy pakietu „Ekstra” byłoby w prezencie, dekoder T-HD 1000 za 1 zł. Czy potwierdzi się to w jakimkolwiek stopniu? Okaże się zapewne już w najbliższych dniach. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...