reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

n promuje telewizję cyfrową za darmo

dodano: 2012-05-22 11:34 | aktualizacja: 2012-05-22 11:56
autor: Jerzy Kruczek | źródło: n.pl

n nka 31 lipca 2013 roku jest terminem wyłączenia telewizji analogowej w Polsce. Platforma n przypomina, że wszyscy jej abonenci mogą odbierać sygnał naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, po podłączeniu do nich zwykłej anteny telewizyjnej. W przypadku nBox'a oraz nBox Recordera, konieczne jest zainstalowanie do dekoderów dodatkowego tunera DVB-T, który znajduje się w ofercie produktów platformy n. Artur Przybysz, członek zarządu platformy n, zapewnia, że abonenci platformy n mogą być spokojni, ponieważ wszystkie dekodery platformy n są przystosowane do odbioru DVB-T.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tradycyjne analogowe odbiorniki telewizyjne nie są przystosowane do odbioru emisji cyfrowych. Nie oznacza to jednak konieczności ich wymiany i zakupu nowego sprzętu. Uzyskanie dostępu do naziemnej telewizji cyfrowej jest możliwe przez dołączenie do analogowego odbiornika telewizyjnego odpowiedniego urządzenia umożliwiającego odbiór sygnału cyfrowego, czyli dekodera. Abonenci platformy n mogą być spokojni, ponieważ wszystkie dekodery platformy n przystosowane są do odbioru naziemnego sygnału cyfrowego i oglądania cyfrowej telewizji naziemnej za darmo – powiedział Artur Przybysz, członek zarządu platformy n.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...