reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czarny Łabędź” w nPremium HD

dodano: 2012-02-17 11:37 | aktualizacja: 2012-02-17 11:47
autor: Janusz Sulisz | źródło: n.pl

nPremium HD Nominowany w pięciu kategoriach do Oskara film Darrena Aronofsky'ego, pojawi się premierowo w kanale nPremium HD. To jeden z pierwszych znaczących efektów realizowanej na zasadzie wyłączności współpracy platformy n z czołowymi wytwórniami i dystrybutorami kontentu telewizyjnego 20th Century Fox oraz Monolith Films.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Czarny Łabędź” to opowieść o tym, dokąd może doprowadzić dążenie do perfekcjonizmu. Ambitna baletnica Nina (Natalie Portman), za wszelką cenę chce zagrać główną rolę w „Jeziorze Łabędzim”. O ile wcielenie się w białego łabędzia – synonim dobra i piękna przychodzi jej łatwo, o tyle wykreowanie jego przeciwieństwa zmusza ją do sięgnięcia głęboko w mroczne zakątki swojej psychiki. Czarny łabędź wydobywa z Niny skrycie ukrywane demony, doprowadzając ją  do granic wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Dziewczyna zatraca granice pomiędzy fikcją, a rzeczywistością. Wraz z rosnącą presją, jej obsesje wymykają się spod kontroli przenosząc ją w świat koszmarnych wizji, które zagrażają nie tylko jej psychice, lecz także jej życiu.

„Czarny Łabędź”  - 18 lutego o godzinie 20:00  w kanale nPremium HD


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...