reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rezydencje śmierci” w Investigation Discovery

dodano: 2012-02-14 14:18 | aktualizacja: 2012-02-14 14:20
autor: Anita Dąbek | źródło: Investigation Discovery

Investigation Discovery Logo Świat władzy, przywilejów oraz wielkich pieniędzy jest przeważnie niedostępny dla zwykłych śmiertelników. Bogacze skrzętnie chronią swoją prywatność przed intruzami. Zatrudniają armie ochroniarzy i otaczają swoje warte dziesiątki milionów dolarów rezydencje wysokimi murami. Wszystko w nadziei, że uda im się uciec przed wścibskimi, goniącymi za sensacją paparazzi oraz ukryć to, co dla nich niewygodne, co może podważyć dobre imię. Jednak nawet największe tajemnice wychodzą na jaw, gdy dochodzi do... zbrodni. O tych najgłośniejszych opowiada program „Rezydencje śmierci” emitowany na kanale Investigation Discovery.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W trzynastu odcinkach serii zostaną zrekonstruowane niezwykle brudne i szokujące historie ze świata amerykańskich, kanadyjskich i australijskich elit. Świata, w którym rządzą chciwość, małostkowość i brak jakichkolwiek skrupułów, a takie pojęcia jak moralność czy prawość wydają się w ogóle nie istnieć.

Poznamy m.in. kulisy zabójstw milionerów, których zleceniodawcami lub bezpośrednimi wykonawcami były... ich własne dzieci. W większości przypadków chodziło wyłącznie o przejęcie pokaźnych majątków. Jednak w niektórych powodem morderstw była nienawiść i chęć zemsty za lata upokorzeń. Nie zabraknie też pikantnych opowieści z życia elit, w których główną rolę odgrywały alkohol, narkotyki, romanse, prostytutki czy niecodzienne zachowania seksualne (np. transwestytyzm). Śmiertelne żniwo wśród krezusów zbierały także sprawy rozwodowe, w których bez pardonu walczono o podział gigantycznych fortun.

Naszym przewodnikiem po mrocznych zakamarkach świata elit będzie Christopher Mason. Ten wzięty publicysta, współpracownik dziennika „The New York Times”, znany jest z tropienia i opisywania skandali w tzw. wyższych sferach. W swoich artykułach i książkach nieraz udowadniał, że ziemskie piekło bywa wyłożone marmurami i drogimi klejnotami.

Historie przedstawione w programie „Rezydencje śmierci” stanowią doskonały dowód na to, że pieniądze nie zawsze dają szczęście. A co gorsza, mogą stać się motorem zbrodni i przyczyną wielkich tragedii. W każdym z odcinków spotkamy się ze złem, które ubiera się w suknie i garnitury od najlepszych projektantów oraz oddaje się rozrywkom w oszałamiających rezydencjach czy na pokładach luksusowych jachtów.

Rezydencje śmierci
(ang. Behind Mansion Walls)
Premiera: w niedzielę, 11 marca, o godz. 21.00 na kanale Investigation Discovery
Emisja kolejnych odcinków: niedziele, o godz. 21.00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...