reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney Junior od 1 lutego w telewizji n

dodano: 2012-01-30 11:02 | aktualizacja: 2012-01-30 15:46
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl / medianews.com.pl

Disney Junior Od 1 lutego 2012 roku oferta dla najmłodszych w platformie n zostanie powiększona o kanał Disney Junior. W platformie n dorośli spotkają swoich ulubionych, kultowych bohaterów - m.in. Myszkę Miki i Kaczora Donalda, zaś ich pociechy odkryją przyjazną dzieciom krainę, pełną muzyki i magii. Kanał Disney Junior jest adresowany do najmłodszych widzów w wieku 3-7 lat. Oferta zawiera starannie wyselekcjonowane, bezpieczne treści, dostosowane do potrzeb i wrażliwości dziecka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już od początku lutego w platformie n będzie można oglądać bijące popularność propozycje stacji: Jake i Piraci z Nibylandii - serial animowany w wersji 2D, który śledzi przygody trójki młodych piratów, próbujących przechytrzyć kapitana Haka i jego towarzysza Swądka, dwójkę czarnych charakterów z przeboju Disneya „Piotruś Pan”. Art Attack - to program, którego intencją jest pokazanie jak w najlepszy sposób wykorzystać potencjał pasji twórczej oraz dziecięcą ciekawość świata. Art Attack wraz polskim gospodarzem inspiruje i dowodzi, że każdy przedmiot codziennego użytku można zamienić w małe dzieło sztuki. Ul - jest serialem o perypetiach Bzyczka, sympatycznego „chłopaka z sąsiedztwa”, jego rodzinie i przyjaciołach, a to wszystko wprost z pszczelej krainy.

Ponadto w programie m.in. „Kubusiowe przygódki”, Klub Przyjaciół Myszki Miki, a także Miś Muki, którego przygody Disney Junior zainicjuje od lutego. Wraz z wiosną gratka dla wszystkich fanów uroku piękniejszej części bohaterów Disneya - premiera „Butiku Minnie”, który to partnerka Myszki Miki poprowadzi wraz z Daisy.

Oferta telewizji n dla dzieci obejmuje obecnie: Baby TV, Disney Channel, Nickleodeon, Disney XD, CBeebies, Polsat JimJam, Nick Jr., Nickelodeon HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...