reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4fun Media powiększa zespół

dodano: 2011-11-15 17:20 | aktualizacja: 2011-11-15 17:22
autor: Anita Dąbek | źródło: 4fun Media

4fun Media logo.png W związku z dynamicznym rozwojem kanału muzycznego TV.DISCO oraz całej grupy 4fun Media jej skład powiększył się w listopadzie o nowe osoby. Do działu produkcji dołączyła Justyna Tomczakowska, która objęła stanowisko Producenta. W 4fun Media odpowiada za produkcję programów Dance Lista (4fun.tv), Nu Shouts Chart (rebel:tv) oraz Eurodance Top 10(TV.DISCO). Tomczakowska przez ostatnie pięć lat związana była z MTV Networks Polska, gdzie pracowała między innymi przy takich formatach, jak MTV Plotek, In&Out czy VIVA Night Spot. Wcześniej związana była z redakcjami TVN24, Telewizji Polskiej SA oraz Radiostacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do zespołu dołączył również Tomasz Kospian, który w TV.DISCO zajmuje się promocją artystów związanych ze stacją. Kospian z polską muzyką taneczną czynnie związany jest od 1997 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. w wytwórni Camey Records, gdzie pełnił funkcję Dyrektora ds. Promocji oraz w Promotion-House Katarzyna Kanclerz, w której odpowiadał m.in. za management Piotra Rubika i Mandaryny. Od 3 lat jest także właścicielem firmy CLUBATTACK Media, skupiającej się na nowoczesnych modelach promocji artystów i sprzedaży muzyki w digitalnych kanałach dystrybucji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...