reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT Kurier 11/2011 - w sprzedaży od 4.11.2011

dodano: 2011-11-03 15:25 | aktualizacja: 2011-11-07 22:12
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

SAT Kurier 11 2011 SAT Kurier 11/2011
Raport z wystawy SAT KRAK
Premiera Dreamboxa DM7020 HD
Nagrody SAT KRAK 2011
Harmonogram wyłączeń tv analogowej

TESTY:
- AB CryptoBox 450HD - odbiornik HD od AB-COM
- Media-Tech CINEMA HQ MT-4160 V2 - odbiornik DVB-T
- Dreambox DM7020 HD - polska premiera najnowszego tunera HD od Dream Multimedia

NOWE PRODUKTY:
- bezprzewodowy przedłużacz pilotów Signal
- uniwersalny miernik Mezon DSM 31
- konwertery MEGASAT HD-PROFI
- NEON S2 - analizator sygnałów DVB-S/S2
- OPTICUM ITI HD X8
- Slingbox - Twoja telewizja zawsze z Tobą

Listy kanałów:
- MPEG 90°E-45°W
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- polskie platformy cyfrowe
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

SAT KURIER 11/2011 - listopadowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Dreambox DM7020 HD. Odbiornik ten ma być skuteczną konkurencją dla istniejących od niedawna na rynku produktów, opartych na systemie operacyjnym Linux. Jako pierwsi w Polsce, na wystawie telewizji cyfrowej SAT KRAK 2011 zaprezentowaliśmy ten najnowszy produkt niemieckiej firmy Dream Multimedia. Teraz zapraszamy do lektury testu redakcyjnego.- Nagrody SAT KRAK 2011. 13 października w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia prestiżowych statuetek SAT KRAK 2011 dla najlepszych produktów w danej kategorii. Do nominacji wybrano po 3 produkty w 14 kategoriach. Dodatkowo, przyznano wyróżnienie dla produktu eco-friendly. Prezentujemy relację z gali, wraz z opisami zwycięskich produktów.

- Raport z wystawy SAT KRAK 2011. Tradycyjnie, przedstawiamy raport z krakowskich targów SAT KRAK, już siódmej w kolejności edycji. Swoje produkty zaprezentowało blisko 40 wystawców, głównie z Polski, jednak pojawiło się też kilka firm z zagranicy - z Chin, Turcji i Litwy. Wystawa została uznana za wyjątkowo udaną, zarówno ze strony odwiedzających, wystawców jak i organizatorów.

- Harmonogram wyłączeń telewizji analogowej. Wiemy już, że mieszkańcy województwa lubuskiego jako pierwsi „pożegnają się” z telewizją analogową rozpowszechnianą drogą naziemną. Proces wyłączania poszczególnych nadajników będzie odbywać się w siedmiu etapach. Prezentujemy mapkę i tabelę z terminami oraz obszarami wyłączeń.

- Modulator cyfrowy DVB-T COFDM od abovio VECTOR. Stosowanie w instalacjach zbiorczych sygnału cyfrowego DVB-T COFDM cieszy się coraz większą popularnością, ze względu na wymiar ekonomiczny i jakościowy takiego trybu nadawania. abovio VECTOR prezentuje najnowszy modulator MAC-401.

- 6 to więcej niż 2: Multiroom HD platformy n. Wprowadzenie dwóch produktów w ramach oferty Multiroom HD, czyli Premium HD i Standard HD, daje klientom platformy n możliwość wybory najlepszego dla siebie rozwiązania.

- Raport z wystawy IBC 2011 w Amsterdamie. W pierwszej połowie września w Amsterdamie odbyła się jedna z największych w Europie wystaw telewizji cyfrowej - IBC 2011. Jak wyglądają trendy na rynku telewizyjnym? Co to jest Super-HD? Dowiecie się Państwo, czytając ten artykuł.

- HD w 3D - CYFRA+ i telewizja n dołączają kolejny kanały HD do swoich ofert. Na rynku głośno o fuzji tych platform. Czy skorzystają na tym klienci, czy też będzie wręcz odwrotnie?

Warto zajrzeć do najnowszego wydania magazynu SAT Kurier 11/2011
Następne, grudniowe wydanie na początku GRUDNIA 2011 r.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Magazyn SAT Kurier w 2011 roku nadal jest wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2011 (Polska) lub 55 euro w Europie.

Opłać abonament SAT Kuriera w 2011 - 11 wydań/99 zł

Zamów e-wydania na stronie e-Kiosk (można zamawiać pojedyncze wydania, prenumeratę roczną albo prenumeratę półroczną)Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych:

-- www.digi-tv.pl - wszystko o wszystkim, co cyfrowe, a szczególnie o HDTV i cyfryzacji Polski;

W związku z powstaniem nowej firmy wydawniczej poszukujemy autorów materiałów, książek, prac magisterskich o tematyce telewizji cyfrowej. Prosimy pisać na adres [email protected].

Reklama w Internecie i w drukowanym SAT Kurierze za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga podczas pracy nad magazynem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...