reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Awans Żurkowskiej-Bytner w Discovery Networks

dodano: 2011-10-19 12:56 | aktualizacja: 2011-10-19 13:00
autor: Anita Dąbek | źródło: Discovery Networks CEEMEA

Discovery Networks CE Logo new 2009 Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA) informuje, że Dorota Żurkowska-Bytner otrzymała awans na stanowisko Vice-President Ad Sales Development, Discovery Networks CEEMEA. Tym samym będzie odpowiedzialna za biznes reklamowy Discovery na 105 rynkach w tym regionie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to nowe stanowisko, które zostało utworzone, by rozwijać możliwości biznesowe w sprzedaży reklamy na rynkach CEEMEA. Dorota Żurkowska-Bytner będzie nadzorować i rozwijać działalność Ad Sales oraz rozbudowywa funkcjonującą na rynkach regionu platformę reklamową, by zapewnić Discovery organiczny wzrost w tym obszarze. Żurkowska-Bytner obejmuje nową rolę po blisko roku pracy na stanowisku Country Manager Central Europe w Discovery Networks CEEMEA.

Dorota ma bardzo bogate doświadczenie w sprzedaży, prowadzonej zarówno w odniesieniu do oferty reklamowej, jak i dystrybucji. W połączeniu ze zdolnościami managerskimi i zaangażowaniem w zarządzanie biznesem oznacza to optymalne umiejętności do objęcia nowego stanowiska.

Dorota stworzyła silne i skuteczne zespoły, które osiągnęły wzorowe wyniki. Bardzo cieszę się z faktu, że po wcześniejszej promocji ze struktury lokalnej do funkcji Country Manager, Dorota wchodzi obecnie do regionalnego zespołu zarządzającego. Będzie odpowiedzialna za identyfikację i wykorzystanie nowych możliwości biznesowych przez działy sprzedaży Discovery Networks CEEMEA funkcjonujące na 105 rynkach – komentuje awans Kasia Kieli, President & Managing Director, Discovery Networks CEEMEA.

Na dotychczasowym stanowisku Dorotę Żurkowską-Bytner zastąpi Olgierd Dobrzyński, który dołączy do zespołu Discovery Networks ze stacji TVN. Odpowiadał w niej za rozwój nowych projektów biznesowych, w tym uruchamianie kanałów tematycznych. Był również odpowiedzialny za współpracę Grupy TVN z partnerami biznesowymi.

To dla mnie świetna okazja, aby pokierować działalnością Discovery w Europie Środkowej i poszerzyć doświadczenie w regionie wykraczającym poza Polskę. Z niecierpliwością czekam na dołączenie do zespołu Discovery – komentuje swoją nową rolę Olgierd Dobrzyński.

Zmiany wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2012 r. Zarówno Żurkowska-Bytner, jak i Dobrzyński raportować będą bezpośrednio do Kasi Kieli, która pełni funkcję President and Managing Director, Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...