reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO: Polski serial „Bez tajemnic” w październiku

dodano: 2011-08-31 11:15 | aktualizacja: 2011-08-31 12:07
autor: Anita Dąbek | źródło: HBO

HBO HD Premiera polskiego serialu HBO „Bez tajemnic” odbędzie się 17 października na antenie HBO. W roli głównej występuje Jerzy Radziwiłowicz. Reżyserami serialu są Anna Kazejak i Jacek Borcuch. Główną postacią serialu jest uznany psychoterapeuta (Jerzy Radziwiłowicz), który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów. Psychoterapia jest motywem przewodnim serialu i to właśnie poprzez nią widz poznaje poszczególnych bohaterów – ich skomplikowane losy i wybory, jakich dokonują.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszyscy pacjenci doświadczają problemów, z którymi nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Psychoterapeuta, który sam również zmaga się z trudnościami w życiu osobistym i zawodowym, próbuje pomóc w uświadomienie źródeł ich problemów i dojściu do równowagi emocjonalnej.  

„Bez tajemnic” to serial o dylematach, problemach, wyborach i kłopotach życiowych, jak również o możliwości lub niemożliwości ich zrealizowania - mówi Jerzy Radziwiłowicz. Jest to serial o tym, że być człowiekiem to jest rzecz skomplikowana i odpowiedzialna – dodaje Krystyna Janda, występująca w roli superwizorki głównego bohatera.
 
Obok Jerzego Radziwiłowicza i Krystyny Jandy w serialu występują: Ilona Ostrowska, Małgorzata Bela, Marcin Dorociński, Łukasz Simlat, Anna Radwan i debiutująca Aleksandra Kusio. Głównym scenarzystą serialu jest Przemysław Nowakowski. Autorem zdjęć jest Michał Englert.

Serial Bez tajemnic będzie można oglądać od 17 października przez kolejnych dziewięć  tygodni od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w HBO i HBO HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...