reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Iwona Schymalla nadal szefową TVP1

dodano: 2011-07-21 11:03 | aktualizacja: 2011-07-21 11:05
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka W środę, 20 lipca br. Iwona Schymalla, dyrektor TVP1, wycofała swoją złożoną wczoraj rezygnację, zaś prezes Juliusz Braun – po rozmowie z dyr. Schymallą - zgodził się na wycofanie tego dokumentu. Następnie prezes Juliusz Braun spotkał się z szefową TVP1 Iwoną Schymalla, dyrektorem Biura Koordynacji Programowej Jackiem Wekslerem, zastępcą dyrektora Jedynki Andrzejem Godlewskim oraz kierownikiem redakcji „Wiadomości” Małgorzatą Wyszyńską, których nazwiska były wymieniane w materiałach dziennikarskich poświęconych sytuacji w TVP 1.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prezes Juliusz Braun nie stwierdził żadnych nieprawidłowości w działaniach Andrzeja Godlewskiego w zakresie jego nadzoru nad programami informacyjnymi TVP1. Andrzej Godlewski, jako zastępca dyrektor TVP1, jest odpowiedzialny za audycje informacyjne tej anteny.

Rozmowa dotyczyła głównie podejmowanych obecnie działań mających na celu powstrzymanie obserwowanej w ciągu minionych kilku lat tendencji spadkowej w wielkości widowni TVP1, a także nowych projektów, które będą realizowane na antenie Jedynki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...