reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ITVN i TVN24 w nowojorskiej sieci Cablevision

dodano: 2011-06-29 20:19 | aktualizacja: 2011-06-29 20:22
autor: Anita Dąbek | źródło: TVN

TVN24 TVN International (ITVN) oraz TVN24 są dostępne w ofercie Cablevision - jednej z największych amerykańskich sieci kablowych, która obejmuje zasięgiem ponad 3 mln gospodarstw domowych w regionie Nowego Jorku. Zarówno ITVN jak i TVN24 są dostępne dla abonentów posiadających cyfrowy odbiornik i podstawowy pakiet kanałów amerykańskich (Broadcast Basic w cenie 11,95 dol. miesięcznie).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cablevision oferuje każdy z kanałów za dodatkową opłatą 9,95 dol. miesięcznie, oraz oba kanały w pakiecie z TVP Polonia za 19,95 dol. miesięcznie.

Cieszymy się z umowy zawartej z Cablevision, dzięki której znacząco powiększamy zasięg ITVN i TVN24. Jestem przekonany, że wkrótce inni operatorzy kablowi w USA docenią wysoką jakość naszych kanałów – powiedział Łukasz Frątczak, Dyrektor Zarządzający TVN International.

Cablevision zajmuje się telekomunikacją, mediami i rozrywką. W swoim portfolio Cablevision posiada szeroki zakres działalności obejmujących pełen pakiet zaawansowanej telewizji cyfrowej, usługi internetowe i głosowe, wysokiej jakości media o zasięgu lokalnym i ogólnokrajowym oraz inne aktywa programowe. Firma swoją działalność zaczęła w 1973 jako lokalny operator kablowy z 1500 klientami w obrębie Long Island. Dziś znajduje się w pierwszej dziesiątce dystrybutorów kanałów TV w USA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...