reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sprostowanie w sprawie operatora mux 1

dodano: 2011-06-13 15:39 | aktualizacja: 2016-07-31 21:39
autor: Anita Dąbek | źródło: cyfryzacja.gov.pl

NTC_popr_niebieskie_www.jpg W dniu 8 czerwca 2011 roku (czwartek) na stronie http://cyfryzacja.gov.pl została zamieszczona informacja dotycząca wyboru operatora technicznego przez Telewizję Polską S.A. Serwis informuje, że był on wynikiem błędnego zinterpretowania ogłoszenia TVP S.A. w sprawie usługi emisji programów Telewizji Polskiej S.A. w ramach multipleksu mux 1 w okresie do 31.7.2013 roku z możliwością przedłużenia do 27.4.2014 r.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwis http://cyfryzacja.gov.pl przeprasza za pomyłkę.

Prawidłowa treść informacji powinna wyglądać następująco:

Telewizja Polska S.A. rozpoczęła postępowanie zgodnie z procedurą negocjacyjną bez uprzedniego ogłoszenia w celu wyłonienia operatora technicznego pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. Operator multipleksu docelowo pokryje sygnałem w standardzie DVB-T co najmniej 98 proc. populacji Polski, umożliwiając odbiór stacjonarny przy użyciu anten zewnętrznych. Nie można wykluczyć, że - przynajmniej na początkowym etapie jego uruchamiania - do celów emisji mux 1 będą wykorzystywane w przeważającej większości te same obiekty nadawcze co do emisji mux 3.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...