reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-12-05 - 2023-12-06

News Corp. chce kupić F1 na poważnie

dodano: 2011-05-04 11:10 | aktualizacja: 2011-05-04 14:22
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: rapidtvnews

F1 Niespełna dwa tygodnie od nieoficjalnych pogłosek, News Corp. oficjalnie potwierdził, że jest poważnie zainteresowany zakupem Formuły 1. EXOR, jeden z największych w Europie funduszy inwestycyjnych, potwierdził w oświadczeniu, że współpracuje z News Corp, we wczesnych etapach badania możliwości utworzenia konsorcjum w celu stworzenia długoterminowego planu dla rozwoju F1. Jak twierdzi EXOR, takie działania są „w interesie uczestników i fanów”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dom Inwestycyjny, kontrolowany przez właścicieli Fiata - rodzinę Agnelli, informuje, że News Corp. spędzi najbliższe tygodnie i miesiące na pozyskaniu potencjalnych partnerów mniejszościowych i kluczowych interesariuszy w tym sporcie.

W dniu 21 kwietnia br. szef Formuły 1, Bernie Ecclestone, zaprzeczył powszechnym doniesieniom, by F1 była na sprzedaż. Taka transakcja, według niego, mogłaby ograniczyć prowadzenie negocjacji z innymi nadawcami. Rzeczywiście w swoim oświadczeniu, EXOR przyznał, że ​​współpraca z News Corp. nie daje gwarancji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...